Presunúť na hlavný obsah

Tip na vianočné nákupy: Ivana Gáborík a Michaela Kocianová vás pozývajú na charitatívny bazár celebrít

Zábava

Vážená dáma, Vážený pán, srdečne si Vás dovoľujeme pozvať vo štvrtok 12.12.2019, v čase od 15:00 - 20:00 hod., do obchodného centra Aupark v Bratislave, na historicky prvý charitatívny bazár slovenských celebrít, ktorý sa koná pod záštitou dvoch krásnych, s módou spojených Sloveniek – topmodelky a ambasádorky Schwarzkopf Elite Model Look Michaely Kocianovej a Ivanky Gáborik.

Ako už samotný názov napovedá, veci, ktoré sme dostali od známych osobností darom, ako aj naše vlastné, budeme predávať a finančná zbierka pôjde na pomoc malým aj veľkým. Nie je možné menovať všetkých prispievateľov, ale spomeňme napr. raketu do Novaka Djokoviča, podpísané tričká od našich známych športovcov ako Martin Šktrel, Marek Hamšík, Tomáš Berdych, Gregor Dimitro, Peter Sagan, bratia Hossovci, Marián Gáborík. Bazár taktiež podporili Dara Rollins, Branislav Ciberej, Karolina Chomisteková, Barborka Brušková, Jakub Prachař, Filip Túma, Alena Pallová, Monika Marešová, Soňa Skoncová, Denisa Dvořáková, Alexandra Orviská a mnohí ďalší.

Vyzbierané financie rozdelíme medzi dve občianske združenia BabkaDedko a AUTIS.

Občianske združenie BabkaDedko organizuje a podporuje aktivity zamerané na dôstojný život starých ľudí, pomáha osamelým seniorom nielen materiálne, ale aj rozvíjaním medziľudských vzťahov naprieč všetkými vekovými kategóriami.

Občianske združenie AUTIS už v samotnom názve v sebe nesie myšlienku pomáhať deťom s autizmom, ich rodinám, odbornej i laickej verenosti. Autistické deti sú výnimočné bytosti, ktoré nás možu mnohému naučiť. Len ich treba pochopiť.

Je čas vianočný, tak nám prosím prídite pomocť, aby sme mohli pomáhať iným. 

MISA & IVA

#CelebChristmasBazar 

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -