Presunúť na hlavný obsah

Spíte so ženatým mužom? 5 vecí, ktoré by ste mali vedieť!

Sex a vzťahy

Stalo sa vám, že ste podľahli pokušeniu a “spadli” do aféry so ženatým mužom?

Začať si niečo s chlapom, ktorý má ženu a často aj deti, je zapeklitá záležitosť. Často je to natoľko komplikované, že vzniká pochybnosť, či sa vôbec priznať najlepšej priateľke. Čo by ste mali vedieť o týchto vzťahoch?

#1 Manželka vs. milenka

V tajnom vzťahu so ženatými môžete počuť milión nadávok na manželku, ako sa nezaujíma o vlastný vzhľad, sexuálne je chladná a nedáva mu to, čo on potrebuje. V podstate je to tichá výzva k tomu, čo od vás ako od milenky očakáva:

  1. vysoký stupeň starostlivosti o svoj zovňajšok,
  2. sexuálnu dostupnosť kedykoľvek to potrebuje,
  3. pripravenosť poskytnúť mu to, čo sa mu doma nedostáva (napr. rôzne sexuálne praktiky, po ktorých jeho manželka netúži).

Čo z toho vyplýva? Drvivá väčšina mužov hľadá objekt, ktorý im zaručí pevnú erekciu a uspokojenie ako zo sexuálnej príručky, nie novú dokonalú ženu. Ide o vyplnenie prázdnych miest v jeho existujúcom vzťahu. Vždy budete tá druhá.

#2 Ide len o sex

Oddeliť sexuálnu stránku vzťahu od citovej často dokážu muži na výbornú. Horšie to je so ženami. Áno, sú také, ale je ich ako šafranu. Žena sa dokáže citovo zaangažovať už po prvom sexe, hoci sa tomu bráni zubami nechtami. Muž sa môže miliónkrát ubezpečovať, že vzťah, ktorý má, mu milenka nebude nijako narúšať. A ona so sebavedomím v tvári bude tvrdiť, že presne tak to chce aj ona. Aj keď to tak nie je.

#3 Hlavne žiadne stopy

Táto zásada je azda najdôležitejšou pre muža, ktorý sa s niekým tajne stretáva. Z tohto dôvodu milenka nemôže používať zvodný parfum ani zotierateľný rúž. Vďaka pachovým stopám alebo škvrnám na oblečení by totiž ľahko u manželky vzniklo podozrenie.

Ďalšou neodmysliteľnou súčasťou sú kondómy, aby mal istotu, že nezostane ani stopa v podobe celoživotného platenia alimentov. Môžu byť aj dobrým prostriedkom na to, aby zabránil príliš rýchlemu koncu: predčasnej ejakulácii z prílišného vzrušenia. V súčasnosti sú obľúbené aj rôzne tabletky, ktoré zabránia rýchlemu ukončeniu milovania.

#4 Skutok sa nestal

Ženatí muži nepotrebujú žiadnych svedkov. Nebudú o vás vedieť jeho priatelia a bude od vás vyžadovať, aby to nevedela ani vaša najlepšia priateľka. Pokiaľ bývate v rovnakom meste, môžete zabudnúť na spoločnú večeru v reštaurácii, kino alebo inú formu spoločného vyžitia. Vždy budete tá, ktorá musí byť ukrytá medzi štyrmi stenami a čakať, kedy si na vás nájde čas. Miestami si dokonca budete pripadať ako duch.

#5 Zostane? Nezostane?

Milenka si často vytvára romantické predstavy o mužovi, s ktorým sa tajne stretáva. Sníva o tom, že zostane s ňou a na svoju manželku zabudne. To sa však takmer nikdy nestane. Prípadne si treba uvedomiť, aké by to malo následky, keby zostal. Skutočne by to bol muž, po ktorom túžite? Taký, ktorý z fungujúceho vzťahu už raz hľadal únik za sexom, má tendenciu vrátiť sa k tejto činnosti znovu.

Zabudnite na to, že ste predurčení byť spolu. Predstavte si, že by si ku vám priviedol svoje deti a povedal: “Tak, a teraz sa o nás všetkých bude starať ona”. Je to naozaj to, čo chcete?

-reklamná správa-

- Najčítanejšie -