Presunúť na hlavný obsah

Dobrých single chlapov je málo. Ešteže chodia na TešíMa!

Zábava

Večierok, na ktorom sa zabavili už tisíce single Bratislavčanov. Klasické zoznamky náročným nesedia, preto vzniklo TešíMa.

Vo švíkoch praskal najskôr NuSpirit a v posledných rokoch kultový KC Dunaj. TešíMa večierok pre slobodných Bratislavčanov nemá obdoby, dal totiž ľuďom niečo, čo žiadny iný zoznamovací koncept. Kvalitnú a originálnu zábavu. Tajomstvo TešíMa je v tom, že nie je zoznamkou, ale nezabudnuteľnou párty.

Šťastne nezadaná

Byť single je v móde, je to svetový fenomén. Veľa úspešných a krásnych žien je slobodných. Tvrdo totiž pracovali, aby mohli žiť život podľa svojich predstáv a pustia do neho iba toho, kto ho ešte vylepší. Túžia síce po láske, ale partner je pre nich len čerešničkou na torte. A tá torta je fantastická sama o sebe.

Prečo chodia na TešíMa úžasní muži?

Pretože tam chodia úžasné ženy. Tajomstvo úspechu TešíMa večierkov je v ľuďoch. Prvá párty nastavila latku vysoko a tie ďalšie ju vždy o kúsok zdvihnú. Stretávajú sa tam väčšinou tridsiatnici, ktorí sú úspešní, nezávislí, majú peniaze aj čas. Milujú svoj život a slobodu, to však neznamená, že neocenia zaujímavý spôsob, ako niekoho spoznať.

Povinná je len zábava

Za tie roky vznikla okolo organizátorov skvelá partia pomocníkov, ktorí na večierku fungujú ako „socializační katalyzátori“. Tých, ktorí prídu na párty sami, pomôžu dostať do víru zábavy a zorganizujú hry, ktoré lámu ľady. Nie sú to typické „zoznamovacie“ hry, ich cieľ je dať ľuďom zámienku, aby mohli osloviť niekoho, kto sa im páči. Aj keď sú dobrovoľné, málokto sa nezapojí.

Čierny Valentín

Každá TešíMa singles party má tému a už tretíkrát ňou bude čierna. Valentínske načasovanie nie je výsmech srdiečkam a sladkým vyznaniam. Čierna je najsexy farba. Je tajomná a vyzývavá zároveň a spolu s výbornou hudbou už „domácich“ DJ-ov vytvorí atmosféru, v ktorej sa každý cíti výnimočne. Oblečte sa do čiernej a príďte 8. februára 2020 do KC Dunaj na TešíMa – singles party // Dressed in Black edition vol. 3. TešíMa sú párty, kvôli ktorým je radosť byť single.

Lístky kúpite TU

Darujte TešíMa! Ak máte single kamaráta alebo kamarátku, povedzte mu o TešíMa.

- reklamná správa - 

- Najčítanejšie -