Presunúť na hlavný obsah

Ako si zútulniť bývanie a nekúpiť úplnú zbytočnosť?

Bývanie

Pokiaľ túžite po vynovení vášho interiéru, ponúkame vám týchto pár štýlových doplnkov, s ktorými to stopercentne docielite. Bonusom je aj ich plnohodnotné využitie.

Načo by vám bol nábytok, ktorý len zavadzia a kopí sa na ňom nekonečné množstvo prachu? Navyše neponúka žiadne využitie a v konečnej fáze celej rodine len prekáža. Zbavte sa ho a siahnite po praktickom nábytku, ktorého prevedenie výrazne skrášli celkový interiér. Aj taká komoda alebo pracovný stolík dokážu byť výrazným dizajnovým prvkom. Nielenže vám pomôžu dotvoriť vaše moderné bývanie, ale ich funkčnosť zaručene oceníte.

Nevyberajte si hneď ten prvý

Či už sedávate za ním pravidelne, alebo len príležitostne zasadnete na pár hodín, výber pracovného stolíka nepodceňujte. Chcete veľa priestoru alebo ste minimalista? Aj to je nutné pred jeho kúpou zvážiť. Dnes je už možné zaobstarať si pracovný stolík aj s prispôsobivým nastavením, no celkový výber sa nesmie brať ako rutinná záležitosť. Pri nesprávnom výbere môže zhoršiť celkový vizuál vašej izby a pritom je v ponuke mnoho štýlov, dizajnov a materiálov. Vyberať si je naozaj z čoho, prečo si kúpiť teda hneď ten prvý, ak nie je tým pravým?

Prispôsobte si ukladanie oblečenia s komodou

Každý sa raz musel popasovať s nedostatkom úložného priestoru, no pri oblečení sa s týmto problémom stretávame oveľa pravidelnejšie. Pokiaľ chcete mať svoje oblečenie uložené prehľadne, zvoľte si výrazne rozčlenenú komodu. Nielenže získate slušný prehľad o svojich uložených veciach, ale v ponuke je toľko rôznych verzií komôd, že nebudete mať problém ju umiestniť aj do malého priestoru. Navyše izbe ponecháte vzdušnosť a nebudete sa v nej cítiť stiesnene. Či už zvolíte tú s osvetlením, so zásuvkami, alebo uprednostníte podľa priestoru tú rohovú, správne zvolená komoda vyrieši každý nedostatok priestoru a oživí ho.

Získajte extra priestor na odloženie vecí

K posteli nevyhnutne patrí aj nočný stolík. Pokiaľ však svoj výber odfláknete, môže sa stať, že k ničomu nebude pasovať a vo vašej spálni bude výrazne rušivým prvkom. Či už si pred spaním radi čítate, alebo potrebujete mať mobil aj počas vášho spánku ihneď po ruke, vďaka nočnému stolíku získate potrebný priestor na umiestnenie lampy či odloženie nevyhnutných vecí. Umožní vám tam odložiť všetko, čo je pred spaním pre vás nevyhnutné, a zároveň tak potrebné pri rannom vstávaní a hygiene. Kvalitný nočný stolík tak nielenže splní účel, ale výrazne sa bude podieľať aj na celkovom vizuále vášho interiéru.

Pri nábytku si viac nevyberáme z jedného materiálu či dvoch farieb, ale ponuka je natoľko rozmanitá, že skutočne každý si niečo nájde. Zmodernizujte si bývanie dizajnovou komodou, luxusným stolíkom k posteli či elegantným pracovným stolom. Nielenže splnia funkčnosť, ale vášmu interiéru dodajú potrebný šmrnc.

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -