Presunúť na hlavný obsah

eSlim® vám pomôže nielen s chudnutím po Vianociach, ale aj po celý rok. Už ste ho skúsili?

Krása

Po Vianociach a na začiatku nového roka sa už so železnou pravidelnosťou objavujú zaručené recepty, ako schudnúť. Prečo si však nepomôcť aj niečím efektívnejším?

Chudnutie, či skôr optimalizácia telesnej hmotnosti na zdravú úroveň, je komplexný proces, ktorý by mal zahŕňať nielen zmeny v stravovaní, ale aj dostatok pohybu a celkové pôsobenie na životosprávu a životný štýl. No okrem týchto možností máte k dispozícii ešte jednu, prípravok značky eSlim®. Chcete vedieť, či vám môže pomôcť?

Zabudnite na tabletky na chudnutie z minulosti

Na prvý pohľad sú eSlim® tabletkami na chudnutie, aké tu boli už aj v minulosti. Nenechajte sa však zmýliť, oproti všetkým známym značkám z nedávnej či dávnej minulosti je eSlim® v mnohých veciach odlišný a to tak v tých teoretických, ako aj praktických.

Ako aktívne či účinné látky totiž nie sú použité žiadne chemikálie, syntetické zložky a ani nič podobné. Rovnako tak to platí aj pri dávkovaní, kde sa nevyžadujú žiadne abnormálne vysoké dávky alebo kombinované užívanie. V prípade značky eSlim® je všetko maximálne prirodzené, či už zloženie alebo dávkovanie.

Na rozdiel od minulosti tiež tento prípravok nesľubuje žiadne zázraky do troch dní a nedáva nereálne sľuby. Rozdiel je aj v tom, že pôsobí komplexne a na čo najviac oblastí. Práve v kombinácii s dlhodobejším užívaním je potom efekt na chudnutie viditeľnejší.

Prírodné a prirodzené zloženie

eSlim® je založený na kombinácii bylinných a rastlinných výťažkov, vitamínov, aminokyselín a niektorých prírodných látok, ktoré majú tiež podobu extraktov. Takéto komplexnejšie zloženie potom prináša aj spoločnú synergiu.

V tabletkách sú z hľadiska zloženia najviac zastúpené extrakt z divého pomaranču, ktorý obsahuje alkaloid synefrín prispievajúci k metabolizmu, ale aj výťažok zo zeleného čaju. Ten zas obsahuje známy antioxidant katechín, ktorý reguluje pocit hladu, ale aj znižuje ukladanie tuku v tele, čo taktiež prispieva k chudnutiu.

Na lepšie spaľovanie kalórií vám pomôže tiež L-Karnitín, čo je veľmi dôležitá aminokyselina používaná nielen v tabletkách eSlim®, ale aj v mnohých spaľovačoch tukov. Zabúdať netreba ani na kofeín a chilli, ktoré tiež prispievajú k chudnutiu a to podporom procesu termogenézy. Poslednou aktívnou látkou v tabletkách je vitamín C.

Metabolizmus aj spaľovanie tukov

Ak ide o účinky prípravku eSlim®, tie sú v troch oblastiach, pričom výsledkom takéhoto typu pôsobenia je celkový vplyv na chudnutie, avšak zdravým a efektívnym spôsobom. Takéto široké pôsobenie je aj výsledkom bohatého zloženia tabliet.

Prvou dôležitou oblasťou, kde značka pôsobí, je metabolizmus. K jeho zrýchleniu a teda aj premene a vstrebávaniu dôležitých živín prijatých z potravín, prispievajú predovšetkým divý pomaranč a zelený čaj. Ten navyše pôsobí aj na druhú dôležitú oblasť, ktorou je zníženie pocitu hladu. To znižuje riziko prejedenia sa.

Treťou dôležitou oblasťou, ktorá má na chudnutie tiež výrazný vplyv, je pôsobenie na tuky. V rámci tohto pôsobenia pomáha eSlim® jednak na zníženie ukladania tukov, ale vďaka kofeínu a chilli aj na ich lepšie spaľovanie a to podporu termogenézy. Vďaka nej sa z potravín vytvára aj viac energie, čo uľahčuje chudnutie.

Bez predpisu a bez rizika

Značka eSlim® patrí medzi voľne dostupné, čo znamená, že kúpa týchto tabliet nie je obmedzená predpisom a nie je potrebné ani navštíviť lekára kvôli nejakému vyšetreniu. Prípravok si zakúpite dokonca aj priamo z pohodlia domu.

Tabletky si môžete vybrať v rôznych veľkostiach balenia a objednať priamo v oficiálnom eshope od výrobcu, kde máte garantovanú najlepšiu cenu a samozrejme originalitu. Aby bolo pôsobenie čo najlepšie, je potrebné dlhodobé užívanie a práve preto sú finančná výhodnosť aj garancia originality veľmi dôležité.

Nemenej dôležitým plusom je aj to, že výrobca poskytuje záruku spokojnosti a vrátenia peňazí v prípade nespokojnosti. Vďaka tomu je riziko naozaj minimálne a vy tak môžete eSlim® vyskúšať bez toho, aby ste čokoľvek stratili, môžete naopak len získať.

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -