Presunúť na hlavný obsah

Staronové trendy 2020: Toto zo šatníka určite nevyhoďte!

Móda a krása

Stalo sa už železným pravidlom, že nový rok otvára priestor novým a neopozeraným trendom alebo oživuje tie zabudnuté. Niektoré outfity z posledného obdobia sa však uchytili natoľko, že sa tak ľahko nestratia. Z ulíc ani prehliadkových mól. V roku 2020 budú hrať prím alebo sa posunú na novú úroveň. Toto sú kúsky, ktoré sa vám v šatníku určite oplatí ponechať aj tento rok.

Nazbierané rukávy

Obľúbili ste si váš svetrík alebo top so širokými rukávmi? Pokojne ho noste naďalej. Trend nazbieraných rukávov v posledných rokoch rastie a vyzerá to tak, že ešte stále má čo povedať. Tento rok by malo v butikoch pribudnúť ešte viac modelov s priesvitnými rukávmi a návrhári plánujú predstaviť aj nové typy riasenia.

Koža a koženka

Koža je priliehavá a sexi, a práve vďaka tomu jej brány módy ostávajú otvorené aj túto sezónu. Nebojte sa kombinovať koženkovú sukňu, legínsy alebo top s jemnejšími kúskami, ktoré váš kožený outfit posunú tým správnym smerom bez toho, aby ste pôsobili vulgárne. Kožená sukňa vyzerá skvele s úpletovým roláčikom, vyzývavý top zase zošľachtíte prekladanou sukňou. 

Pásiky

Všetci milujú pásiky. Kým horizontálne sú trendové a na Slovensku sa stali hotovým kultom, zvislé zase lichotia každej postave bez rozdielu. Okrem toho vyzerajú výborne na fotkách. Očakávajte, že tento rok bude priať extravagantnejším maximalistickým pásikom.

Diamonds are forewer

Outfit bez šperku nikdy nie je kompletný. Nezabúdajte naň! Tento rok patrí kruhovým náušniciam, ale ak preferujete skôr menej nápadné šperky, vyberie si niektorý jemný kúsok od šperkárskej značky ALOve. Na zápästie patrí náramok s trendovou farebnou šnúrkou, ktorá vôbec nemusí byť červená. Farbu si pokojne vyberte podľa vlastného vkusu. Záležať si však jednoznačne dajte na kvalite. Namiesto lacnej bižutérie nechajte na vašom náramku vyniknúť precízne vybrúsený ligotavý diamant. Ponuka náramkov ALOve z kolekcie Neha vás určite nenechá chladnou a príliš nezaťaží ani váš rozpočet.

Nájdite svoj obľúbený kúsok na tento rok na www.alove.sk

-Reklamná správa-

- Najčítanejšie -