Presunúť na hlavný obsah

6 tipov, ako osláviť Valentína vo VIVO! Bratislava

Lifestyle

Valentín, sviatok všetkých zamilovaných, sa už blíži. Niektoré páry si ho užijú naplno, iní ho považujú za všedný deň. Ak patríte k prvej skupine a valentínsku oslavu lásky si aj tento rok chcete vychutnať, prečítajte si naše tipy, ako tento sviatok môžete stráviť originálne a neminúť pritom celú výplatu.

Vymýšľajte dopredu

Valentín oslavujú páry na celom svete každoročne v jeden a ten istý deň. Ak viete, že si ho tento rok so svojou blízkou osobou chcete užiť aj vy, oplatí sa myslieť na všetko dopredu. Nestane sa vám napríklad,  že by ste vo svojej obľúbenej reštaurácii nedostali miesto a budete nútení ísť do inej, ktorá je možno cenovo vyššia. Taktiež, mnohé aktivity môžu byť už pár dní pred sviatkom vypredané. Plánovanie dopredu vám po všetkých stránkach ušetrí nemalé peniaze a kopec nervov.

Vymeňte večeru za príjemnú kaviareň

Je jedno, kde sa nachádzate, dôležité je, že ste so svojou milovanou osobou, však? Päťchodová degustačná luxusná večera vás však môže vyjsť poriadne draho. Našim tipom je preto nemenej zaujímavá cukráreň Natasha Pacal, kde si môžete užiť krásne chvíle pri voňavej káve a vychýrených veterníkoch. Pridajte k tomu kyticu ruží z Kvety Victor alebo Daisy kvetinárstva a perfektné valentínske rande je na svete.

Pripravte si valentínsky večer doma

Chcete si sviatok Valentína užiť súkromne len vo dvojici? Pripravte si ho doma! Spoločné varenie je predsa zábava a hodnotne využitý čas. Môžete si tak naplánovať intímnu večeru u vás doma, ktorá vám zaručene bude chutiť. Nezabudnite na valentínsku výzdobu – tú zoženiete v predajni Celebrate.

Darujte zážitok

Valentínske rande predsa nemusí byť len o drahej večeri alebo materiálnych daroch. Mnohí ľudia dnes preferujú práve nemateriálne zážitky. Zájdite do Cinema City len vo dvojici alebo vyskúšajte niečo nové a buďte kreatívni – prieskum galérie, zaujímavý koncert alebo iný kultúrny zážitok, na ktorý budete mať krásne spomienky. Tým zážitkom môže byť aj špeciálny valentínsky program, ktorý si v piatok môžete spolu užiť vo VIVO! Bratislava.

Nekupujte, vytvorte

Viete, aké darčeky majú najväčšiu hodnotu? Predsa tie, ktoré vyrobíte vlastnými rukami. Kreativite sa medze nekladú – zložte pieseň, ktorá vašu polovičku poteší a rozosmeje, namaľujte obraz alebo vytvorte knihu spomienok z vašich spoločných fotografií. Uvidíte, že vlastnoručne vyrobené darčeky a venovaný čas potešia možno ešte viac, ako tie kúpené v obchode.

Postačí maličkosť

Ak sa s ideou vymýšľania a vyrábania darčeka veľmi nekamarátite, vedzte, že vašu blízku osobu poteší aj maličkosť, ak je darovaná úprimne a z lásky. Žiadna žena nepohrdne šperkom, to však neznamená, že doň musíte investovať celú výplatu. Stačí navštíviť niektorú z mnohých predajní - Ital Gold, Sofia, Swarovski, Valentína alebo Vaše Striebro.

Už viete, ako strávite sviatok lásky v roku 2020? Dúfame, že naše tipy vám v rozhodovaní pomohli. Ak Valentína strávite práve vo VIVO! Bratislava, budeme nesmierne radi a želáme vám, aby ste z neho mali nezabudnuteľné spomienky.

-reklamná správa-

- Najčítanejšie -