Presunúť na hlavný obsah

Ako nosiť šperky v roku 2020

Štýlové nákupy

Prišiel čas na jarný refresh šatníka? Nie tak zhurta. Prekopať šatník nie je jediný spôsob, ako oživiť outfit. Určite v ňom nájdete kúsky z minulého roka, ktoré sa oplatí oprášiť. A pokiaľ túžite po novinke, svoju úlohu dokonale zvládne aj drobnosť: iskrivý farebný doplnok alebo žiarivý trendový šperk. Najlepšie skutočný šperk, ktorý si môžete dovoliť aj s malým diamantom. Na ktoré sa oplatí staviť tento rok?

Vrstvite výrazné s jemným

Prehliadkové móla už čo-to napovedali. V kurze sú najmä výrazné, maximalistické a farebné šperky, balansujúce na hranici extravagancie. Farebné kamene, obrovské kruhové náušnice, oversized reťaze. Výrazné kúsky môžete navrstviť s jemnejšími a dosiahnete tak zaujímavý exotický look. Veľká reťaz sa bude napríklad skvele dopĺňať s fashion diamonds, napríklad s elegantným náhrdelníkom ALOve s písmenkom na boku.

 

Byť single je super

Horúcim trendom tohto roka je nosenie single náušnice. Ak sa vám nechce kupovať nový samostatný kúsok, je to skvelá príležitosť pre odložené šperky, ktoré stratili svoj pár. Prípadne skúste, ako vám bude svedčať visiaca diamantová nádhera Amazing Heaven v bielom alebo ružovom prevedení zlata. A keď vás single omrzí, môžete nosiť obidve naraz.

Magické znamenia

Rok 2020 je magický. Fascináciu mágiou a astrológiou cítiť aj v móde. Nebojte sa priznať svoje znamenie zverokruhu. Klasické prívesky Rýb, Strelcov či Váh sa opäť vracajú v plnej sile. Ak sa zdráhate nosiť klasickú tabuľku s vyrytým obrázkom, vyberte si štýlový náhrdelník s kruhovým príveskom so svojím symbolom zverokruhu vysadenom diamantmi z kolekcie Zodiac.

Ďalšie cenovo dostupné diamantové šperky nájdete na www.alove.sk.

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -