Presunúť na hlavný obsah

Akú kávu si rada dopraje Dominika Navara Cibulková či Vladimír Kobielsky? Pozrite si, ako sa začal ich príbeh

Zábava

Vôňa kávy patrí medzi tie najpopulárnejšie na svete. Dokáže nám zlepšiť náladu, postaviť nás na nohy, ale vieme si pri nej aj dokonale oddýchnuť.

Výnimkou nie sú ani celebrity. Akú kávu si rada dopraje Dominika Cibulková či Vlado Kobielsky a ako sa začal ich príbeh? 

Spoločnosť Nespresso už viac ako 30 rokov tvorí jedinečné kávové zmesi v kapsulách na jednoduchú a pohodlnú domácu prípravu. Latku kvality posúva pomocou svojich odborníkov stále vyššie, nezabúda však ani na ekológiu a udržateľnosť. Použité hliníkové kapsule sú 100% recyklovateľné. Prostredníctvom programu AAA Sustainable Quality™ cielene zavádza efektívne programy na pestovanie kávovníkov a zároveň zlepšuje životy pestovateľov a ich komunít v spolupráci s organizáciou Rainforest Alliance.

Niet sa čo čudovať, že si túto značku obľúbili tisícky ľudí vrátane viacerých známych tvárí. Niektoré z nich vám ako slovenskí Nespresso Ambasádori radi predstavia svoj kávový rituál a odhalia čo to zo svojho súkromia prostredníctvom krátkych spotov. Inšpirujte sa a začnite svoj príbeh s hashtagom #mojnespressopribeh aj vy!

Dominika Navara Cibulková: Najradšej má espresso či espresso macchiato

Tenis, adrenalín a zmeny sú jej život, aj keď momentálne sa pripravuje Dominika Navara Cibulková na celkom inú úlohu. A aj popri tom si rada vypije kávu Nespresso, ktorú si najradšej vychutnáva ako Espresso, alebo Espresso Macchiato pripravené zo zmesi ISPIRAZIONE FIRENZE ARPEGGIO. K jej módnym vychytávkam zase skvele ladí dizajnový kávovar Creatista Plus alebo Lattissima One.

Vladimír Kobielsky: Ristretto pre seba, mliečne variácie pre rodinu

Jeho hlas vám je povedomý, tvár určite dobre známa. Herec Vladimír Kobielsky má najradšej postavy ako šité na mieru - ale čo káva? Najradšej má Nespresso šálku “malej čiernej” - ISPIRAZIONE RISTRETTO ITALIANO. Okrem obľúbenej veľkosti Espresso s radosťou a zdatne pripravuje mliečne receptúry pre všetkých svojich blízkych na kávovare Creatista Plus, s ktorým môžete konkurovať baristom aj vo vašej kaviarni.

Táňa Pauhofová: Nápoj s nádychom vanilky

Od malička bola fascinovaná divadlom a nesmierne talentovaná. Filmové kulisy či divadelné javisko sú miestom, kde pre ňu káva hrá rovnako dôležitú, ak nie jednu z hlavných úloh. Povzbudivá, ale zároveň jemná a decentne aromatizovaná Nespresso zmes BARISTA CREATIONS VANILIO je Tániným favoritom na prípravu Caffè Latte, jednou z jej mnohých obľúbených mliečnych receptúr. Tie si bez starostí a v pohodlí domova pripravíte napríklad s kávovarom Gran Lattissima aj vy.

Ján Koleník: Lungo si získalo jeho srdce   

Jedna osoba, niekoľko osobností – aj taký je život jedného z najpopulárnejších slovenských hercov súčasnosti. Ako šarmantný a skúsený muž dokáže zanechať v divákoch v hľadisku či pri obrazovke jedinečný dojem. Možno práve preto si vyberá príbehy hrdinov, ktorých spája vždy rovnaká vlastnosť a to chuť naplno žiť. Nespresso je aj jeho voľbou chuti a FORTISSIO LUNGO obľúbená kávová zmes.

Daniela Hantuchová: Našľahané Cappucino si vychutnáva po celom svete

Po úspešnej tenisovej kariére aj naďalej zostáva verná “kráľovskému športu“ – teraz už ako komentátorka zápasov. Jej dlhoročnou “srdcovkou” (15 rokov!) je práve káva Nespresso a obľúbenou zmesou ISPIRAZIONE GENOVA LIVANTO, ktorú si rada pripravuje ako Cappuccino, alebo Lungo. Pri cestovaní dokonca uprednostňuje ubytovanie v hoteloch, ktoré Nespresso kávu majú vo svojej ponuke. Ak náhodou nie, tak potom mini kávovar Essenza, šľahač mlieka Aeroccino a zásoba kávových kapsúl putujú v batožine s ňou – a to naozaj kamkoľvek!

Matej “SAJFA“ Cifra: Ristretto – malé a intenzívne

Ak opustí virtuálnu realitu, alebo práve nevysiela, veľmi rád skúša nové a nepoznané. Jeho svet je predovšetkým akcia a humor, ale už aj manželka a dcérka, s ktorými je pre neho určite vzácny každý okamih. Tak ako aj Sajfova obľúbená šálka kávy Nespresso - niečo malé a intenzívne, napríklad Ristretto, ideálne s jeho NAJ kávovou zmesou, ISPIRAZIONE PALERMO KAZAAR. Jediným stlačením si môžete dopriať rovnako skvelý zážitok s kávou Nespresso i vy.

POZRITE SI VŠETKY VIDEÁ

- reklamná správa - 

- Najčítanejšie -