Presunúť na hlavný obsah

Leziete si s partnerom doma na nervy kvôli karanténe? Zabite nudu posteľnými radovánkami!

Sex

Byť izolovaní v domácnosti skôr či neskôr spôsobí ponorkovú chorobu. Ako si prestať liezť na nervy a zabiť nudu? Jedno riešenie sa ponúka doslova ako na tácke.

V prípade, že nemusíte byť doma kvôli vlastnej karanténe, čiže nie ste nakazení korona vírusom, ale ide iba o prevenciu, nebráni vám nič užiť si nekonečný čas posteľnými radovánkami. To, že sa pri tom rozhodne nebudete nudiť, je jasné. Ako si to ale okoreniť ešte viac? S využitím pomôcok, hier aj afrodiziak!

Vyskúšajte praktiky a pomôcky, ktoré ste vždy chceli

Byť dlhšiu dobu doma môže byť veľmi dobrou príležitosťou skúsiť zakázané ovocie a doteraz nevyskúšané veci. Ide napríklad o rôzne sexuálne pomôcky, napríklad venušine guličky, vibrátory, dilda alebo vibračné vajíčka pre ženy.

To isté platí aj v prípade mužov, tí môžu siahnuť hlavne po masturbátoroch, ktoré môžu mať rôznu podobu aj vybavenie. Tieto erotické hračky sa dajú skúsiť aj samostatne, no ešte lepšie bude skúsiť ich spoločne s partnerom.

Rovnako tak môžete vyskúšať rôzne sexuálne praktiky, samozrejme, v rámci dodržania bezpečnosti. Uvidíte, že stojí za to objaviť partnerovu 13. komnatu!

Sexuálne a erotické hry pre zábavu aj vzrušenie

Niekedy môžete dať priestor aj fantázii v podobe erotických hier. Viete si ich zakúpiť buď ako stolové a hotové hry v niektorom z online sexshopov, ktoré fungujú aj počas karantény, prípadne si ich môžete spraviť doma.

Z klasického pexesa alebo kariet si viete spraviť erotickú verziu, kde spíšete rôzne dráždivé úlohy alebo zadania a potom po vytiahnutí ich musíte vy či partner splniť.

Podobne viete hrať aj fľašu alebo kocky, kde budú rôzne polohy, praktiky či techniky. Zaujímavá môže byť aj slepá baba, kedy sa s partnerom dráždite tak, že máte šatky na očiach, alebo hra na to, kto dlhšie vydrží nemať orgazmus.

Ste doma sami? Využite celý byt

Pre tie páry, ktoré sú v karanténe ešte bez detí, sa núka príležitosť pozrieť sa na svoju domácnosť tak trocha inými očami. Akými? Predsa optikou najrozmanitejších sexuálnych polôh využiteľných doslova v celom byte alebo dome.

Stačí len trocha zapojiť predstavivosť a skúsiť okrem obyčajného milovania v posteli či na zemi aj niektoré iné zariadenie alebo nábytok. Čo tak poloha 69 vo vani, poloha na stojáka v sprchovom kúte alebo misionárska poloha na kuchynskom stole?

Na práčke zas viete skúsiť polohu zozadu a to najlepšie vzrušenie nastane, ak ju aj zapnete. Kreslo v obývačke sa ideálne hodí polohu obrátenej jazdkyne. Samozrejme, pozor na úrazy!

Všedné aj nevšedné afrodiziaka

Ozvláštniť a zlepšiť svoj sexuálny život môžete aj s pomocou rozličných afrodiziak. Okrem už spomínaných pomôcok či sexuálnych hier, ktoré vedia riadne zvýšiť sexuálny apetít, viete využiť napríklad aj šľahačku, jahody alebo chilli korenie.

Medzi tie menej všedné afrodiziaka potom patrí napríklad spoločné pozeranie filmov pre dospelých či milovanie sa v netradičnom oblečení, čo tiež zvyšuje vzrušenie.

Zvýšenie libida a vzrušenie pre oboch partnerov tiež môžu priniesť zaujímavé vône, či už s vyžitím vonných sviec počas milovania, alebo aj feromónov v podobe parfumov. Dobrým nápadom sú aj aromatické masážne a intímne gély.

Posilnenie pre muža na celú dobu karantény

Kvalitný sexuálny život je beh na dlhé trate a v prípade karantény to platí ešte viac. Nedostatok pohybu a tak trocha aj zlenivenie v domácom prostredí môžu preto u mnohých mužov ovplyvniť sexuálnu výkonnosť, hlavne ak ide o potenciu.

Riešenie? Voľne predajné tabletky eJoy® s kombináciou bylinných výťažkov a aj spomínaných prírodných afrodiziak pre ešte kvalitnejšiu erekciu a to za každých okolností. Je jedno, či si doprajte posteľné radovánky 5 krát za deň alebo len každý tretí deň, na eJoy® sa môžete spoľahnúť. Kúpite si ho priamo z domu cez oficiálny eshop www.ejoy.sk.

Teraz má navyše výrobca špeciálnu akciu. Stačí pri objednávke zadať zľavový kód KARANTENA a získate automaticky zľavu 20 % na celú sumu objednávky. Zásobiť sa tak viete na celú dobu karantény a výhodnejšie, ako kedykoľvek predtým!

-reklamná správa-