Presunúť na hlavný obsah

Zabaviť sa môžete aj v karanténe: Už túto nedeľu prvý multižánrový festival vo vašej obývačke LIVE!

Zábava

Ak aj vy patríte medzi fanúšikov domácej hudobnej produkcie, ktorí sa v poslednom období museli vzdať živých vystúpení svojich obľúbených interpretov, máte opäť dôvod na radosť. Počas najbližších štyroch víkendov zavítajú vaše obľúbené kapely priamo k vám domov.

Už niekoľko týždňov trávime čas v záujme ochrany svojho zdravia i zdravia našich blízkych hlavne doma. Vzdali sme sa stretnutí s priateľmi, výletov, návštev divadiel či živých koncertov.

Tak ako nám všetkým, ani veľkým spoločnostiam nie je situácia posledných týždňov ľahostajná. Preto vyzývajú svojich zákazníkov k ohľaduplnému správaniu na svojich sociálnych sieťach, či v rámci reklamných kampaní. Aj spoločnosť Kaufland vie, že zodpovedný prístup je cestou k tomu, aby sme toto obdobie rýchlo a v zdraví prekonali. Na spríjemnenie tohto náročného obdobia preto pripravil prekvapenie pre všetkých fanúšikov slovenskej hudobnej produkcie.

Už tento týždeň otvorí virtuálne brány prvého multižánrového online festivalu #kauflandvasbavi a prinesie sériu LIVE koncertov vašich obľúbených kapiel IMT Smile, Kollárovci, Polemic či Lukáša Adamca priamo do pohodlia vašej obývačky. A to úplne zadarmo!

Príďte sa zabaviť každú nedeľu o 20.00 hod. na www.kauflandvasbavi.sk. Prvý LIVE koncert priamo u vás doma sa odohrá už tento víkend.

#kazdyprekazdeho #spolocnetozvladneme #rozhodujuciny

Program:

26. apríl 2020 – IMT Smile

3. máj 2020 – Kollárovci

10. máj 2020 – Polemic

17. máj 2020 – Lukáš Adamec a špeciálny bonus FÍHA tralala

Ambasádorom multižánrového online festivalu #kauflandvasbavi je známy moderátor a vloger Sajfa.

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -