Presunúť na hlavný obsah

Inšpirácie na oddych v záhrade

Bývanie

Aby ste sa dobre cítili aj vo vlastnej záhrade, je potrebné si vytvoriť vhodné prostredie. Prinášame vám niekoľko inšpirácií, ako si skrášliť a užiť si priestor vlastnej terasy a záhrady.

Kávička na útulnej terase

Či už preferujete modernú jednoduchosť, rustikálne doplnky alebo vzhľad klasického kameňa, doprajte si zónu oddychu, v ktorej zabudnete na všetky problémy a budete si užívať len priestor okolo vás. Vytvorte si terasu podľa vlastných predstáv – či už z upokojujúcich farieb platní Bradstone, alebo a v inšpiratívnom dizajne dlažby Rettango kombi.  

Relax pri bazéne

Práve bazén je často centrálnym prvkom exteriéru vášho domu. Nielen počas leta je miestom na oddych a osvieženie. Práve tu rodina trávi čas po práci či cez víkendy. Preto by okolie bazéna malo spĺňať praktické, ale aj estetické požiadavky.

Luxusný a krásny povrch okolia bazéna vytvára prírodný kameň. Jeho nevýhodou je však vysoká cena. Obľúbenou alternatívou je preto betónová dlažba imitujúca prírodný kameň. Elegantné riešenie tak dosiahnete napríklad s platňami Bradstone Travero alebo Bradstone Old Town, ktoré zaujmú štruktúrovaným povrchom a teplými farebnými odtieňmi.

Večerná grilovačka v príjemnej atmosfére

Netreba nikam chodiť, keď môžu iní prísť k vám. Užite si záhradu ako priestor na spoločne strávený čas s rodinou a priateľmi, ktorí prídu na návštevu, oslavu či večernú grilovačku. Pohostite všetkých na krásnej terase či pod záhradným altánkom.

K vytvoreniu príjemnej atmosféry miesta na posedenie vám určite dopomôže aj krásna veľkoformátová dlažba Nova 7 s jemne profilovaným povrchom a s vlnitými hranami, ktorá sa postará o prirodzene pôsobiaci obraz plochy. Decentne farebne melírovaný povrch v prírodných odtieňoch pôsobí veľmi harmonicky a prirodzene.

Intímne zákutia

Pocit absencie súkromia môže byť veľmi nepríjemný. Vytvorte si v záhrade svoj raj, do ktorého nebude vidieť sused ani žiadny okoloidúci. Múr nemusí byť len praktickým ohraničením pozemku, spĺňať môže tiež estetickú funkciu a dopĺňať tak celkový dojem a atmosféru záhrady.

Vône prírody

Ponechajte si v záhrade priestor, v ktorom budete cítiť dotyk prírody. Nejde však len o vôňu, ale aj vizuálny dojem a príjemnú atmosféru, ktorú si budete užívať, kedykoľvek do tohto priestoru vstúpite. A aby ste si nemuseli stúpať po krásnom trávniku, využiť môžete napríklad prírodne pôsobiace nášľapné platne Bradstone Stonewood s povrchom imitujúcim drevo. Ak máte radi bylinky, určite vám nemôže chýbať v záhradke bylinková pyramída jednoducho vytvorená zo svahových tvárnic.

Spríjemnite si tohtoročnú záhradnú rekreáciu s dlažbami, platňami, dekoratívnymi múrikmi a doplnkami od spoločnosti Semmelrock Stein+Design Dlažby s. r. o. V termíne od 23. 3. 2020 do 30. 6. 2020 môžete využiť špeciálnu jarnú ponuku „Objavte pestrý svet dlažieb“ a vytvoriť si tak vysnívaný priestor z uvedených a mnohých ďalších výrobkov v ponuke za zvýhodnené ceny. Viac sa o ponuke dozviete na webovej stránke www.semmelrock.sk/objavte-pestry-svet-dlazieb.

-reklamná správa- 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe