Presunúť na hlavný obsah

Pusťte svieži vietor do svojho bielizníku s novou kolekciou Astratex

Móda

Nová kolekcia spodnej bielizne Astratex jar/leto 2020 prináša nové štýly, farebné kombinácie a príjemne materiály. Kolekcie charakterizujú nežné pastelové farby drobné kvetinové výšivky, často sa tiež objavujú kombinácie bavlny a zdobeného tylu, ktoré sú praktické, pohodlné a zároveň sexy. Vyberte si nevystuženú alebo vystuženú podprsenku s mäkkou bavlnou a k nej nohavičky v rovnakom dizajne a buďte trendy, zvodná, a pritom si užívajte maximálne pohodlie pri nosení.

Kvetinová elegancia

Nohavičky nazývané brazilky sú čím ďalej obľúbenejšie vďaka svojej pohodlnosti a tiež schopnosti vyčarovať krásny zadoček. Brazilské nohavičky Iluna kombinujú dva materiály, v ktorých sa budete cítiť skvelo. V prednej časti je príjemná čierna bavlna so zosilneným lonom, zadnú časť potom tvorí čierna čipka posiata kvetinami, ktoré vám pripomenú, že jar je tu.

Ak máte rada, keď vám bielizeň ladí k sebe, priberte si k nohavičkám ešte zmyselnú podprsenku Iluna v rovnakej farebnej kombinácii, ktorej košíky v T strihu zdobí unikátna trojfarebná čipka s kvetinovým vzorom a vnútorná strana je z jemnej bavlny.                              

Rozkvitnutá lúka

Tiež ženy plných tvarov môžu svojim krivkám dodať nežný jarný nádych. Podprsenka Andrea je totiž určená práve pre nich, keďže je nevystužená a mäkké ozdobné ramienka sa nezarezávajú do ramien. Košíčky v obľúbenom T strihu tvoria hladké mikrovlákno s kvetinovým vzorom a kvetinovo vyšívaný tyl.

Ružová nežnosť

Vystužená podprsenka Penelope vám vytvorí dych vyrážajúci dekolt. Vyberateľné vypchávky s Push-Up efektom podporí ešte väčšie zaguľatenie pŕs a nízky stred ju predurčuje pre nosenie do hlbokých výstrihov, kde bujné krivky krásne vyniknú. Kombinácia jemne ružovej čipky a kvetín na ružovom podklade budú pôsobiť rafinovane a zároveň nežne.

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -