Presunúť na hlavný obsah

„Obyčajné“ vitamíny nestačia, podporte svoje zdravie aj krásu na maximum

Zdravie

Stres, nadmerný fyzický výkon, znečistené životné prostredie či nesprávne zloženie jedálneho lístka zvyšujú potrebu tela získavať vitamíny, minerály či iné látky na svoju regeneráciu. Nestačí však iba užívať výživové doplnky, telu by ste mali dodať látky v takej forme a množstve, aby ich bolo schopné využiť vo svoj prospech.

Typickým príkladom je vitamín C, na trhu je k dispozícii obrovské množstvo produktov ponúkajúcich jeho doplnenie. Je však dokázané, že naše telo dokáže využiť iba približne 10 – 20 % „obyčajného“ vitamínu C z týchto produktov (využiteľnosť vitamínu C výrazne klesá pri dennej dávke nad 1000 mg). Čo teda robiť, keď doplnenie vitamínu C stravou vyžaduje konzumáciu niekoľkých kilogramov citrusov denne a pri bežných výživových doplnkoch nemáte istotu, že ich telo využije?

Na rad prichádza moderná veda, ktorá pozná overené postupy, ako zvýšiť využiteľnosť vitamínu C v tele až na 95 %, t. j. máte istotu, že vaše telo zužitkuje upravený vitamín C v podstate bez zvyšku.

Podobné je to aj pri ďalších látkach, ktoré si bežne dopriavame prostredníctvom výživových doplnkov, či už ide o vitamíny, kolagén, kyselinu hyalurónovú, zinok. Aj tu záleží zo všetkého najviac na využiteľnosti a kvalite týchto látok. Obrovský posun vpred v oblasti výživových doplnkov znamenalo aj nájdenie kombinácií látok, ktoré sa svojím účinkom navzájom podporujú.

Práve pre tých z vás, ktorí chcú za svoje peniaze maximálny výkon, sú tu výživové doplnky značky by Anna Brandejs, ktoré kombinujú poznatky modernej vedy, účinky najkvalitnejších látok na trhu aj poznatky tradičnej medicíny.

Produkty s aktuálnej ponuky by Anna Brandejs vám pomôžu:

  • Collagen + 11: Zvýšenie kvality pleti a pokožky vďaka 12 funkčným látkam, medzi ktorými dominujú prémiový morský kolagén a patentované Ceramosidy, ktoré pozitívne účinky kolagénu znásobujú. Pozitívne vlastnosti kolagénu a Ceramosidov potvrdzujú vedecké štúdie aj skúsenosti zákazníkov, ktorí z COLLAGEN + 11 by Anna Brandejs urobili najpredávanejší produkt na internetových stránkach spoločnosti Medaprex.
  • Detox: 9 prírodných extraktov na detoxikáciu organizmu. V zložení tohto produktu nájdete rešetliak prečisťujúci, lopúch väčší, ďatelinu červenú, zázvor lekársky, púpavu lekársku, sladovku hladkoplodú, mätu piepornú, fenikel obyčajný, mačací pazúr. Informácie o účinkoch týchto látok nájdete tu.
  • Beautiful Hair: Udržanie krásnych a zdravých vlasov. Starostlivo vybrané zloženie obsahuje pupalku dvojročnú, lopúch väčší, saw palmetto, PABA, vitamín C, zinok, vitamín B3, meď, biotín a selén. Informácie o účinkoch týchto látok nájdete tu.
  • Liposomal Vit. C: Odstránenie únavy, podpora imunitného systému a správnej funkcie nervového systému, prevencia generatívnych ochorení a kardiovaskulárnych chorôb, podpora metabolizmu a syntézy kolagénu v tele. Áno, to všetko zvládne maximálne vstrebateľný lipozomálny vitamín C v Liposomal Vit. C. Viac informácií o produkte nájdete tu.
  • Immunity: Maximálna podpora imunitného systému vďaka kombinácii vysoko vstrebateľného lipozomálneho vitamínu C v kombinácii s kurkuminoidami a piperínom. Táto kombinácia v odporúčanej dennej dávke je unikátna i preto, že piperín získavaný z čierneho korenia až dvadsaťnásobne zvyšuje pozitívne účinky kurkumoidov, vitamín C obohatený o lipozómy zas pomôže dopraviť vitamín C nepoškodený priamo k bunkám. Viac o podpore imunity výživových doplnkom Immunity by Anna Brandejs nájdete tu.

Aktuálnu ponuku výživových doplnkov by Anna Brandejs nájdete vždy tu.

- reklmaná správa - 

- Najčítanejšie -