Presunúť na hlavný obsah

Sexsymbol z Fakjú pán profesor odkrýva svoje tajomstvá

Zábava

Priznajme si to, asi väčšina z nás má vo svojom telefóne informácie, správy či materiály, ktoré by sme len neradi zverejnili a už vôbec by sme nechceli, aby sa dostali do rúk našim polovičkám. A nemusia to byť hneď pikantné fotky či šteklivá konverzácia s tajnou známosťou. Z mobilov sa dnes stávajú akési čierne skrinky našich životov. Čo by ste povedali na hru, pri ktorej spolu s partiou kamarátov vyložíte na stôl svoje mobilné telefónny a o všetky správy aj prichádzajúce hovory sa podelíte?

Presne na túto šialenosť sa podujme skupinka 7 priateľov v skvelej novej komédii Takmer dokonalé tajomstvá, ktorá doma v Nemecku zaznamenala nebývalý divácky úspech. 3 ženy a 4 muži, ktorí sa poznajú dlhé roky, sa stretnú v jednom byte na spoločnej večeri. Pohodový večer a kamarátske „klebetenie“ však naruší jeden „nevinný“ návrh.

Aby si overili silácke reči, že pred sebou nemajú žiadne tajnosti, položia mobily na stôl displejmi nahor. Dohodnú sa, že všetky esemesky prichádzajúce počas večere sa prečítajú, hovory budú nahlas. Odvážny nápad nie je všetkým zúčastneným pochuti, no už niet cesty späť. S prichádzajúcimi správami a telefonátmi začne byť pri stole nepríjemne horúco a katastrofa na seba nenechá dlho čakať...

Ak vám je tento príbeh tak trochu povedomý, nemýlite sa. Film Takmer dokonalé tajomstvá je remakom úspešnej talianskej komédie Úplní cudzinci, ktorá očarila slovenských divákov v kinách pred 3 rokmi. Nemeckí tvorcovia však pôvodný nápad osviežili vlastnou energiou a ponúkli aj iný záver.

Réžie a scenára za zhostil Bora Dagtekin, ktorý ma konte mega úspešnú trilógiu Fakjú pán profesor. V hlavných úloh sa zase predstavia najväčšie herecké hviezdy z uvedenej komediálnej série: nemecký sexsymbol Elyas M´Barek, Karoline Herfurth a Jella Haase. Spoločnosť im vo filme Takmer dokonalé tajomstvá robí aj Florian David Fitz, ktorého môžu naši diváci poznať zo snímok 100 vecí a Najkrajší deň.

Pikantnú a sviežu komédiu Takmer dokonalé tajomstvá si v slovenských kinách budete môcť vychutnať už od 18. júna s českým dabingom.

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -