Presunúť na hlavný obsah

Viete si predstaviť, že pranie vašej bielizne povýšite na zážitok?

Móda

Keď sa náhodne vybraných ľudí spýtate, čo v nich dokáže vyvolať počas bežného dňa mimoriadne príjemný pocit, je to prekvapivé, ale mnoho odpovedí bude podobných... Vôňa zaliatej rannej kávy, prebudenie na svetlo slnečných lúčov, varenie obeda pri obľúbenej hudbe, neopísateľný pocit po odbehnutých kilometroch, vôňa papiera z novej knihy, keď si ľahnete do čerstvo vypraných perín alebo keď vám byt prevonia čerstvo vypraná bielizeň.

Konkrétne o zážitok s vypranou bielizňou sa vám postará kombinácia dokonalého páru - gélových kapsúl Lenor AllinOne a aviváže Lenor. Na výber máte až z troch lákavých vôní: Spring Awakening, Gold Orchid a Amethyst & Floral bouquet, pre vašu bielizeň sa stanú zárukou neodolateľnej čistoty a zladenej arómy.

Za úžasnou vôňou nemusíte chodiť ďaleko – dokonalý pár priamo vo vašej kúpeľni!

Lenor prichádza s kolekciou, s ktorou je pranie bielizne ešte jednoduchšie. Pre najefektívnejší výsledok použijete prací prostriedok spolu s avivážou - gélové kapsuly Lenor AllinOne zladené s vôňou vašej obľúbenej aviváže. Vznikol tak dokonalý pár, ktorý sa pri praní navzájom podporuje natoľko, že vaša bielizeň vydrží sviežejšia a voňavejšia oveľa dlhšie. Gélové tablety AllinOne nekompromisne vyriešia problém s nečistotami a aviváž prevonia vaše oblečenie až po dobu jedného týždňa. Pre ešte dlhšie trvajúcu vôňu môžete do práčky pred praním nasypať vonné perličky od Lenoru – tie sa počas prania budú postupne rozpúšťať a pomaly precízne pretkajú vašu bielizeň vôňou skrz-naskrz.

Na výber máte až z troch zvodných vôní...

Vôňa Spring Awakening rozvoniava po sviežich jarných kvetoch s nádychom prírodného pačuli a bieleho cédra. Druhá vôňa, Gold Orchid, prináša upokojujúcu vôňu vanilky zmiešanej s mimózou, ruže a krémovej broskyne. Tretia vôňa, Amethyst & Floral bouquet, vás očarí dlhotrvajúcou arómou sladkého jazmínu a frézie v kombinácii s ovocným bergamotom.

Pranie bielizne nie je jadrová fyzika, no tiež má svoje pravidlá. Je to ako varenie – ak periete s láskou, odmenou vám bude krásne voňajúca, žiarivo čistá bielizeň. Ideálne výsledky pri praní docielite dodržiavaním 5 jednoduchých krokov: 

1. Vložte do bubna práčky gélovú tabletu Lenor AllinOne. 
2. Ak si želáte, aby vaša bielizeň voňala ešte dlhšie, môžete do bubna nasypať aj vonné perličky Lenor, o zvyšok sa postarajú samy.
3. V ďalšom kroku nalejte aviváž do priestoru, ktorý je pre ňu vyhradený a naplňte práčku bielizňou. 
4. Zapnite práčku.
5. Posledným, no najdôležitejším krokom, je starostlivo odložiť pracie prostriedky z dosahu detí. Gélové kapsuly sú síce zabezpečené pred malými objaviteľmi bezpečnostnou poistkou, no ako dobre viete, žiadna poistka nie je úplne nedobytná. 

A teraz si už môžete naplno užívať nekonečnú vôňu čistej bielizne!

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -