Presunúť na hlavný obsah

Máte stres z toho, ako sa dostanete späť do starých koľají?

Fitness

Starosti, ktoré sme zažívali počas obdobia home office, striedajú nové. Postupné uvoľňovanie opatrení a návrat do staro-nového režimu môže v mnohých z nás vyvolávať zmiešané pocity či dokonca stres. Preto je práve teraz vhodné začať na sebe trochu pracovať, aby bol prechod čo najplynulejší a aby ste ho zvládli s prehľadom.

Potvrdzuje to aj trénerka a výživová špecialistka Nutriadapt Veronika Hanáková. „Prechod z režimu, keď sme boli doma, do toho pôvodného, v ktorom sme fungovali pred vyše troma mesiacmi, môže so sebou prinášať rovnaký stres ako ten, ktorý sme zažívali, keď sa začalo všetko zatvárať. Preto je dobré sa naň pripraviť cvičením a vhodným pitným režimom,“ uviedla.

Pohyb, kvalitná strava a pitný režim

Preto minerálna voda Magnesia spolu s Veronikou pripravili sériu jednoduchých cvičení, s ktorými naberiete silu a odbúrate stres. Počas série štyroch videí sa Veronika postupne zameriava na každú časť tela a svalovú partiu, aby bol prechod z domáceho do pracovného prostredia a režimu čo najmenej bolestivý. Každá zo sérií sa začína cvikom na rozohriatie a rozprúdenie kardiovaskulárneho systému. Tento cvik je dôležitý, aby sa vaše telo pripravilo na nasledujúce cvičenie a bezproblémovo ho zvládlo. „Všetky cviky, ktoré som navrhla, sa dajú jednoducho odcvičiť doma alebo na záhrade a nezaberú veľa času,“ uviedla Veronika.

Nezabúdajte sa napiť

Pri každom cvičení je dôležité nezabúdať na dostatočný pitný režim v podobe stredne mineralizovanej vody. „Pri cvičení svojim klientom vždy odporúčam, aby sa pred začiatkom napili a priebežne pili aj v prestávkach počas cvičenia. Dopĺňanie horčíka v podobe minerálnej vody Magnesia je však ideálne aj počas celého dňa,“ dodala Veronika.

Magnesia GO je neperlivá a má praktické 0,75 l balenie – môžete ju tak využiť aj v rámci cvičebných zostáv. Obsahuje prírodný horčík, ktorý pomáha proti kŕčom, stresu, únave a podporuje sústredenie, a zároveň má nízky obsah sodíka, čo prispieva k normálnemu krvnému tlaku. Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu je tak vhodná na každodenné pitie. 

Pokúste sa naštartovať telo a načerpať energiu, pozrite si každý týždeň a hlavne zacvičte si novú sériu cvičení na facebookovom profile Magnesia.

Magnesia GO obsahuje v jednej 0,75 l fľaši 129 mg horčíka.

V rámci zdravého životného štýlu a vyváženého pitného režimu dosiahnete priaznivé účinky horčíka pri vypití aspoň 0,3 l prírodnej minerálnej vody Magnesia.

• Horčík prispieva k správnemu fungovaniu svalov.

• Horčík prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému a k správnej funkcii psychiky.

• Horčík prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy.

Magnesia je potravina s nízkym obsahom sodíka. Znížená konzumácia sodíka prispieva k udržaniu normálnej hladiny krvného tlaku.

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -