Presunúť na hlavný obsah

Nuda v posteli a nervózny, unavený partner? 3 problémy, 3 riešenia!

Sex

Nedostatok fyzických síl, výkyvy nálad, nízke libido či úplná nechuť na sex. Všímate si tieto stavy u vášho partnera?

Aj muži majú “svoje dni”, keď to však trvá dlhšie, partnerka si obyčajne (a oprávnene) robí o neho obavy. Najmä vtedy, ak sa jeho imunita zhoršuje alebo spoločný sexuálny život viazne. Pomôžu prírodné doplnky stravy pre mužov?

Nuda v posteli

Sexuálny apetít býva u mužov zvyčajne vyšší ako u žien. Problém nastáva vtedy, keď sa karta obráti. Ani vášmu partnerovi sa do “toho” akosi nechce? Môže to spôsobovať nadmerný stres v práci, ale aj prirodzený pokles testosterónu, ktorý prichádza s vekom. Súčasná veda si však dokáže poradiť aj s týmto problémom.

Trh ponúka doplnky stravy pre mužov, ktoré môžu ovplyvniť libido, chuť na sex, ale aj výkonnosť a výdrž pri sexe. Zerex Klasik predstavuje vysoko koncentrované zloženie extraktov z tradičných bylín a dôležitých aminokyselín. Zložky na prírodnej báze obsiahnuté v produkte majú priaznivý vplyv na kvalitu sexuálneho života, pevnú erekciu a výkon muža v posteli (kotvičník zemný, maca peruánska, L-arginín).

Je nervózny a vyčerpaný!

Miera vyčerpania sa na partnerovi prejavuje rôznymi spôsobmi: nervozitou, úbytkom síl, neustálou únavou. Zabojovať proti tomu je možné prostredníctvom správneho kokteilu vitamínov B. Prispievajú k prirodzenej činnosti nervovej sústavy, funkcii imunitného systému, zníženiu miery únavy a vyčerpania.

K správnej funkcii imunitného systému prispieva aj vitamín C. Významný vplyv na náladu, zdravie kostí a zubov má vitamín D. Najnovšie štúdie navyše potvrdzujú, že vitamín D môže pomôcť aj pri častých infekciách dýchacích ciest.

Dbajte na to, aby ste spoločne prijímali dostatočné množstvo dôležitých vitamínov a minerálov. Ich nedostatok totižto väčšinou vyustí do väčších problémov. Môžete do vášho jedálnička zaradiť aj multivitamínové doplnky obohatené o minerály. Takto si budete istí, že ste ozaj na nič nezabudli!

V noci sa často budí, trápia ho infekcie

Často sa u mužov objavuje nočné vstávanie sprevádzané neschopnosťou zaspať a vyššia frekvencia výskytu infekčných ochorení a zápalov.

K lepšiemu spánku môžu výrazne pomôcť bylinky na spanie (ide najmä o ľubovník bodkovaný, medovku lekársku, valeriánu lekársku, mučenku pleťovú a chmeľ otáčavý). Stačí mu pripraviť čaj z týchto byliniek alebo sa poradiť s lekárnikom o správnych prípravkoch na spanie.

So zápalmi a infekciami si vedia poradiť vitamíny na imunitu:

  • vitamín D je dôležitý pri imunitných reakciách, pomáha znižovať riziko nepriaznivých následkov zápalových chorôb,
  • vitamíny C a E môžu pomôcť zmierniť zápalové stavy,
  • zinok je rozhodujúci pre vývoj a funkciu imunitných buniek a jeho denný príjem môže podľa vedcov znížiť dobu zápalového ochorenia.

Pár slov na záver

Starnutie, stres, ale aj nedostatok vitamínov a minerálov v strave sa môžu podpísať pod problémy s imunitou či so sexom. Svojmu partnerovi však môžete pomôcť pomocou týchto šikovných trikov.

Výhody to má však aj pre vás. Vy sa viac nebudete v posteli nudiť alebo sťažovať na nervózneho alebo večne unaveného partnera!

- reklamná správa -