Presunúť na hlavný obsah

Dlhoočakávaná filmová novinka After: Sľub prináša vášnivý ľúbostný príbeh v štýle Päťdesiat odtieňov sivej

Zábava

Pokračovanie megaúspešného knižného a filmového fenoménu After: Bozk prichádza v septembri na veľké plátna. Kým prvému filmu niektorí fanúšikovia knižnej série vyčítali nedostatok erotiky, novinka s názvom After: Sľub bude o poznanie pikantnejšia a horúcejšia.

Príbeh o búrlivom vzťahu slušného dievčaťa Tessy a „zlého chlapca“ Hardina si získal milióny nadšencov po celom svete. Autorka Anna Todd začala písať texty pod hlavičkou After na voľne prístupnej internetovej platforme Wattpad, kde sa stali obrovským hitom a získali si miliardu prečítaní. Úspech, aký autorka nečakala ani v najtajnejších snoch, vyústil do vydania série kníh, ktoré sa stali bestsellermi, a následne aj do natáčania celovečerných filmov.

Film After: Sľub sa začína tam, kde sa prvý diel s názvom After: Bozk skončil. Potom, ako sa Tessa (Josephine Langford) dozvedela krutú pravdu o začiatkoch svojho vzťahu s Hardinom (Hero Fiennes Tiffin) a stávke, ktorá mu predchádzala, nechce mať viac s týmto mužom nič spoločné. Poníženie, ktoré jej Hardin spôsobil, nečakala ani v najhoršom sne. No napriek nešťastnej láske a zrade sa Tessa rozhodne nemieni utápať v slzách. Už nie je tým tichým, nevinným dievčaťom. Životné okolnosti z nej urobili silnejšiu a sebavedomejšiu ženu.

Zatiaľ čo Hardin po rozchode s Tessou upadá do starých zlozvykov, Tessa sa dostane na stáž svojich snov vo vydavateľstve, kde upúta pozornosť sympatického Trevora (Dylan Sprouse). Nový kolega je presne ten typ muža, ktorý sa k Tesse ideálne hodí – inteligentný, zábavný, šarmantný a spoľahlivý. S ním by jej srdce mohlo konečne nájsť pokoj. Je ale pokoj to, po čom Tessa skutočne túži? Nevyhrajú napokon elektrizujúce dotyky, nenásytné bozky a horúca túžba, ktorú dokáže vzbudiť iba nebezpečný Hardin Scott?

Na scenári k filmu After: Sľub tentokrát pracovala priamo autorka knižných predlôh Anna Todd, čo fanúšikom sľubuje väčšiu vernosť knihám. Samotná Anna Todd skonštatovala, že filmové pokračovanie je v porovnaním s prvým filmom After: Bozk „kvalitnejšie a zábavnejšie“. Druhý diel svetoznámej série After zároveň sľubuje odvážnejší príbeh plný vášne a sexuálneho napätia, čo potvrdzujú aj prvé zverejnené zábery v traileri. Nečudo, že film mnohí prirovnávajú ku kultovej sado-maso romantike Päťdesiat odtieňov sivej.

Príďte sa presvedčiť na vlastné oči a nechajte sa rozpáliť v slovenských kinách od 3. septembra 2020.

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -