Presunúť na hlavný obsah

Castingy do najprestížnejšej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look SR 2020: Staň sa modelkou aj ty!

Modeling

Castingy sa budú konať v dňoch od 27. septembra do 3. októbra v obchodných centrách vo všetkých regiónoch Slovenskej republiky. Do súťaže sa môžu prihlásiť slečny vo veku 13 až 21 rokov s výškou nad 170 cm a mladí muži vo veku 15 až 23 rokov s výškou nad 183 cm.

Ambasádorkou súťaže je topmodelka Michaela Kocianová, ktorá bude sprevádzať všetkými castingami. Riaditeľ súťaže Schwarzkopf Elite Model Look pre ČR a SR Sáša Jány k projektu hovorí: "Som potešený z odozvy na každoročné kolá našich castingov. Veľmi si vážim dôveru mladej generácie a ich obrovského záujmu a účasti. Ako najúspešnejší projekt hľadania nových tvárí v Čechách a na Slovensku sa cítime zaviazaní k vybraným adeptom a tak i pristupujeme k managementu kariér finalistiek a finalistov. Som hrdý na to, že na veľký počet svetových víťaziek z našich krajín sme naviazali i víťazstvom Slováka Andreja Chamulu na svetovom finále, ktoré sa konalo vlani v Paríži.“

 

Všetci účastníci castingu absolvujú vstupný pohovor so zástupcami agentúry Elite a získajú darčeky od partnerov projektu a časopis EMMA. V rámci castingov bude prebiehať losovanie o výrobky vlasovej kozmetiky Schwarzkopf, vlasového stylingu Rowenta for Elite Model Look, dekoratívnej kozmetiky ARTDECO a ročné predplatné magazínu EMMA. Schwarzkopf odborníci poradia, ako sa starať o vlasy a zástupcovia značky Rowenta na všetkých castingoch predvedú, ako si ľahko a rýchlo upraviť vlasy na každú príležitosť s maximálnou starostlivosťou pre zachovanie ich zdravia. Na niektorých castingoch bude možné nechať sa učesať aj profesionálnou kaderníčkou. O poradenstvo a zvýraznenie prirodzenej krásy sa na castingoch postarajú vizážistky značky ARTDECO, od ktorých sa bude možné nechať nalíčiť. 

Modelky a modeli agentúry Elite Model Management Bratislava predvedú počas castingov trendy v oblasti účesov a farieb pre rok 2020 - Schwarzkopf Looks. Nové trendy zvečnil známy fotograf Armin Morbach. Všetci záujemci, i z radov sprevádzajúcich či prihliadajúcich, ktorí si budú chcieť nechať poradiť so starostlivosťou o vlasy, môžu absolvovať zdarma analýzu vlasov od značky Schwarzkopf.

Do 14 dní po skončení castingov budú kontaktovaní všetci, ktorí postúpia do semifinále, ktoré sa bude konať v októbri v Bratislave. Vybrané devčatá a mladí muži sa v novembri zúčastnia finále, ktoré sa uskutoční na Pražskom hrade. Víťazka a víťaz národného finále odcestujú na 37. ročník svetového finále Elite Model Look. 

Ďalší ročník castingov do súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2020 pre Slovenskú republiku prebehne v septembri a októbri 2020 v týchto obchodných centrách:

Generálnym partnerom súťaže Schwarzkopf Elite Model Look SR 2020 je Schwarzkopf, ďalšími partnermi sú Rowenta for Elite Model Look, dekoratívna kozmetika ARTDECO a lifestylový internetový magazín FEMINITY. Mediálnymi partnermi sú Rádio Europa 2, magazín EMMA, Bigmedia a FashionTV czech&slovak.

Elite Model Look

Zo súťaže Elite Model Look organizovanej agentúrou Elite Model Management vzíde každý rok budúca hviezda modelingového priemyslu. Od svojho vzniku roku 1983 vyhľadáva Elite Model Look nové talenty po celom svete. Objemom, kvalitou a profesionálnym prístupom je dnes táto súťaž najväčšou a najprestížnejšou svojho druhu na svete. Koná sa vo viac ako 30 krajinách sveta a každoročne sa do nej prihlásia desaťtisíce začínajúcich modeliek a modelov. 

Prostredníctvom Elite Model Look boli objavené mnohé známe tváre z titulných strán svetových módnych časopisov. Súťaž pomohla odštartovať kariéry takých modelingových hviezd súčasnosti, ako sú napr. Cindy Crawford, Gisele Bündchen, Hana Jiříčková, Linda Vojtová (svetová víťazka Elite Model Look 2000), Denisa Dvořáková (svetová víťazka Elite Model Look 2006), Eva Klímková (svetová víťazka Elite Model Look 2013), Barbora Podzimková (svetová víťazka Elite Model Look 2014) , Jana Tvrdíková (svetová víťazka Elite Model Look 2016) či Andrej Chamula (svetový víťaz Elite Model Look 2019). 

Vďaka štruktúre súťaže sa každá víťazka a víťaz národného finále účastní medzinárodného finále, kde absolvuje množstvo fotení, výuku chôdze po móle a rozhovory pre médiá. Súťaž vrcholí gala večerom, na jeho konci porota zostavená zo známych osobností vyhlási budúcu hviezdu agentúry Elite. Finalisti získavajú garantované zmluvy s agentúrou Elite v celkovej hodnote 850.000 EUR. V Českej republike a na Slovensku sa súťaž Elite Model Look organizuje od roku 1992.

Elite World

Elite World je súčasťou skupiny Elite Licensing, ktorá sa zameriava na služby v módnom priemysle a je vlastníkom new yorskej modelingovej agentúry The Society, ktorá zastupuje supermodelky jako Adriana Lima či Kendall Jenner. Do portfólia Elite Licensing ďalej patrí modelingová sieť Women. Modelingová agentúra Elite bola založená v Paríži v roku 1972 a behom svojho pôsobenia sa vypracovala na nejprestížnejšiu agentúru na svete. 

Agentúra Elite, ako dôležitá hybná sila v modelingovom priemysle, položila základy pre management v modelingu a i naďalej pokračuje s inováciou vo svete modelingových agentúr. Jej prístup k obchodu je založený na predajnej sile, ktorou je schopná modelkám dopomôcť k dosiahnutiu medzinárodnej úrovne a takto ich posunúť až na stupienok supermodeliek. O dievčatá je pritom postarané na vysokej profesionálnej úrovni. 

Ako zástanca etického kódexu v modelingovom priemysle podporuje agentúra Elite prísne dodržiavanie zdravého životného štýlu.

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -