Presunúť na hlavný obsah

Vráťte svojim vlasom po lete späť ich zdravie vďaka univerzálnemu rastlinnému balzamu

Krása

Všetci milujeme leto. Opaľovanie, kúpanie a užívanie si pekného počasia a slniečka… Ale slnečné žiarenie, slaná voda, vysoké teploty a chemikálie v bazénoch môžu nepekne poškodiť naše vlasy. S tými správnymi produktmi však môžeme tieto negatívne efekty zmierniť a vrátiť svojim vlasom zdravý a žiarivý vzhľad. Vyskúšajte nový bezoplachový univerzálny Rastlinný balzam od francúzskej značky Yves Rocher.

Časté žehlenie vlasov, farbenie, znečistenie vzduchu alebo UV žiarenie spoločne prispievajú k poškodeniu a fragmentácii štruktúry vlasov. Vlasy preto potrebujú pravidelnú starostlivosť a výživu, aby posilnili svoju štruktúru a zabránili tak trvalému poškodeniu vlákien.

Nový univerzálny Rastlinný balzam na vlasy od Yves Rocher môžete používať večer aj počas dňa bez nutnosti vymývania. Vyrába sa z organického jojobového oleja a vďaka svojej mimoriadne krémovej textúre bez obsahu silikónov vlasy obnovuje, vyživuje a dodáva im zdravý lesk.

Počuli ste už o pozitívnych účinkoch jojoby? Tento ker rastie v púštnych oblastiach a vo svete kozmetiky je obľúbený pre svoje zázračné účinky. Ker produkuje tekutý vosk známy ako jojobový olej, často prezývaný aj „púštne zlato“. Olej je obzvlášť vhodný na poškodené vlasy, pretože dokáže obnoviť vlasové vlákna.

Ako sa používa?

Čo znamená, že je balzam „univerzálny“? Jednoducho to, že ho môžete používať mnohými spôsobmi, v závislosti od času, nálady a typu vašich vlasov. Balzam využijete ako masku, záverečnú starostlivosť, pri večernom umývaní aj počas dňa a nemusíte sa trápiť s jeho vymývaním.

Ak si žehlíte vlasy každý deň, poslúži balzam ako ochrana končekov vlasov pred teplom a pri aplikácii pred sušením pomáha skrotiť kučeravé vlasy. Počas dňa dokáže balzam okamžite vyživiť vlasy a uľahčiť styling, ako nočná maska intenzívne regeneruje vlasy v priebehu 8 hodín*.

Nanášanie je veľmi jednoduché. Stačí aplikovať malé množstvo balzamu rovnomerne po dĺžke vlasov až ku končekom a vyhnúť sa korienkom a vlasy následne prečesať, aby sa prípravok dobre vstrebal. Produkt môžete používať 2 až 3krát týždenne.

- reklamná správa -  

- Najčítanejšie -