Presunúť na hlavný obsah

Biznis v ohrození: Kolekcia Michaely Kocianovej nedorazila na fotenie, ona však nezaháľa a hľadá nové tváre modelingu

Modeling

Michaela Kocianová sa okrem modelingu venuje svojej značke Farah X Michaela K, ktorú má s kamarátkou Yeliz. Okrem toho sa ako ambasádorka pre SR pripravuje na nový ročník prestížnej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2020. Na castingoch ju tak stretneme už čoskoro!

Výzvy spojené so súčasnou situáciou spôsobenou pandémiou Covid-19 sa nevyhýbajú ani celebritám. Najznámejšia slovenská topmodelka z agentúry Elite Bratislava, módna ikona a influencerka Michaela Kocianová sa o tom presvedčila na vlastnej koži. Na fotení pre magazín Feminity mala exkluzívne prezentovať novú kolekciu značky FARAH x MICHAELA K. Tá však vôbec nedorazila! 

V dôsledku zhoršujúcej sa pandemickej situácie v Turecku, kde exkluzívne kožené odevy dve mladé návrhárky vyrábajú, bola fabrika najskôr čiastočne, neskôr úplne uzatvorená. Na výrobu a prezentáciu novej kolekcie si teda Kocianová bude musieť počkať. 

Prečítajte si rozhovor a pozrite si VIDEO z jej predstavenia: VIDEO: Michaela Kocianová predstavila vlastnú módnu značku: Akú najlepšiu radu dostala v rámci podnikania?

Našťastie Michaela nepatrí medzí tých, ktorí len tak zaháľajú. Okrem modelingových pracovných ponúk, bude už koncom septembra sprevádzať castingami Schwarzkopf Elite Model Look 2020, a to v nasledovných mestách:

Zoznam castingov, ktoré už čoskoro odštartujú v Košiciach a následne v ďalších slovenských mestách. Využi svoju šancu a nechaj sa objaviť!

- Najčítanejšie -