Presunúť na hlavný obsah

Denimové kombinácie slovenských influenceriek. Inšpirujte sa pred jeseňou!

Móda

Ak by vám niekto položil otázku – aký kúsok nikdy nechýbal vo vašom šatníku – čo by ste odpovedali? Menovať by sa dalo asi veľa vecí, no zrejme každá z nás by nezabudla spomenúť denim či jednoducho rifle.

Denim predstavuje nadčasovosť a univerzálnosť, preto ako jeden z mála kúskov patrí do šatníka každej sezóny a ročného obdobia. O tom, že nemusí ísť o nudný kúsok, nás presvedčili aj slovenské módne influencerky Janka Slačková, Natália Lukáčová a Simona Škodová. Trojica milovníčok módy prijala výzvu od značky F&F a predviedli, ako sa vedia pohrať s denimom pri rôznych príležitostiach.

Dievčatá si navzájom vymysleli zadania, ktoré museli nasledujúci deň splniť. Aké úlohy si pre seba pripravili a ako to zvládli? Pozrime sa na ich výsledné outfity. Možno aj váš jesenný šatník ocení malú inšpiráciu a nový vietor.

Natália Lukáčová – téma „návrat na strednú školu“:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wualaa  no čo dobre som vybrala? Ak ste sledovali storky, viete o čo ide  ak nie tak vás zasvetím ☺️ @simona_skodova ma v rámci spolupráce vyzvala, aby som z novej @fandfclothing DENIM kolekcie a inych #fandfclothing kúskov vytvorila outfit  Ako napovedá časopis @gymplak.to , mala som sa vrátiť na strednú školu  #backtoschool Skúšala som rôzne kombinácie a zvíťazila táto čierna denim suknička, top so zvieracou potlačou a štýlový kabátik  Ja mám teda svoju časť, dúfam, že úspešne za sebou ( nech zhodnotí Simonka)  a chcela by som túto výzvu posunúť @jankasla  Jani ieš do toho? Ak vás zaujíma akú tému som si pre Janku vymyslela, sleduj moje stories  A mimochodom F&F ponúka naozaj skvelý výber denim kúskov za dostupné ceny.  . . . #spolupraca #blogerkyczsk #fandfdenim #denim #denimstyle #schoolgirl #highschool #schooldays #ootdfashion #dnesnosim #odzadufashion #styleoftheday #autumnoutfit #onfleek #fashionmagazine #mydailystyle #styledaily

Príspevok, ktorý zdieľa Natália Lukáčová (@natalinkanonna.blg),

Janka Slačková – téma „jesenný mestský look“:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Autumn city break  Cez víkend som dostala výzvu od @natalinkanonna.blg aby som vytvorila v spolupráci s @fandfclothing outfit, ktorý by bol vhodný na jesennú prechádzku alebo rande v meste. Súčasťou outfitu mal byť aj kúsok z #denim kolekcie. Rozhodla som sa pre čiernu riflovinu v kombinácii so sivou farbou, ktorú som zvolila nielen na rolák, ale aj kabát. Musím sa priznať, že to bol pri aktuálnej kolekcii celkom ťažký oriešok - veľa krásnych kúskov, ktoré som si hneď vedela predstaviť v mojom šatníku. Ale keďže mnohé z nich už doma mám, siahala som po veciach, ktoré ešte nevlastním a viem, že ich určite vynosím a nebudú len sezónnou záležitosťou. Sú univerzálnejšie a viete ich vynosiť na mnoho spôsobov. Teraz je čas posunúť tému pre @simona_skodovaSimi ja by som si ťa pokojne pozrela aj v téme dychovkový koncert v Šajdíkových Humenciach, ale mám ťa rada a rozhodla som sa poslať ťa na víkendový brunch  Teším sa na výsledok! #spolupraca#fandclothing

Príspevok, ktorý zdieľa jankasla (@jankasla),

Simona Škodová – téma „víkendový brunch“:

.- reklamná správa - 

- Najčítanejšie -