Presunúť na hlavný obsah

Dalo leto vášmu telu zabrať? Kolagén vám ho pomôže dostať späť do formy!

Krása

Leto je už pomaly za nami a všetci sme si ho užili po svojom. Niekto plávaním v mori, iní zase slnením pri bazéne a niektorí si dali poriadne do tela cyklistikou alebo chodením po horách. Tak či onak, naše telo, vlasy a pokožka dostali fakt zabrať. Chcete sa dostať späť do formy? Zaraďte do svojho jedálnička morský kolagén a doprajte mu stratené zdravie a krásu.

Na vlasy zničené chlórovou vodou

Voda v bazéne je čistá chémia. Chlór v nej vysušuje nielen vašu pokožku, ale aj vlasy, ktoré sa z ničoho nič stanú oveľa lámavejšími a bez života. A verte nám, že morská voda v spojení s ostrým slnkom tiež nie je pre vašu bujnú hrivu veľká výhra.

Ak chcete svojim vlasom opäť vdýchnuť život, začnite užívať kolagén v prášku. Dodá im stratený lesk, pevnosť a dokonca sa postará aj o zdravé vlasové folikuly, vďaka ktorým vám vlasy nebudú nadmerne vypadávať.

Na pokožku zaťaženú UV žiarením

Letné mesiace plné hrejivého slnka sú skvelé. Dodajú vám vitamín D, krásne opália pokožku, no ak ju slnečným lúčom vystavujete príliš často a bez ochrany, hrozí jej dehydratácia, vysušovanie a dokonca aj popáleniny.

Máte pocit, že si vaša koža toto leto slniečka užila až príliš? Doprajte jej poriadnu dávku hydrolyzovaného kolagénu. Práve ten je základnou stavebnou látkou našej pokožky, takže jeho pravidelným užívaním jej vrátite stratenú elasticitu a dokonca vám pomôže predchádzať vzniku hlbokých vrások.

Na jazvičky po akné z opaľovacieho krému

Každému sa v lete občas stane, že zdravé obedy vymení za tie vyprážané v bufete, preženie to s opaľovacím krémom, alebo podcení nepriaznivé účinky piesku na pleť. Práve tá môže pod vplyvom týchto a aj iných faktorov následne vykazovať podráždenie a nepríjemné reakcie.

Vyhodilo sa vám na tvári alebo tele nepekné akné a neviete sa zbaviť jazvičiek, ktoré vám po ňom ostalo? Začnite užívať morský kolagén! Práve ten dokáže pokožku zregenerovať a zbaviť ju nepekných fliačikov. V mladšom veku sa pokožka z akné spamätá oveľa ľahšie, keďže máme kolagén v tele prirodzene prítomný. No po 25. roku života oň postupne prichádzame, preto je dôležité ho pravidelne dopĺňať.

Na bolesť kĺbov po namáhavom športovaní

Strávili ste nejeden víkend prechádzkami v prírode, na bicykli alebo korčuliach? Tak v tom prípade ste dali vašim kĺbom určite poriadne zabrať! Ak v nich pri športovaní pociťujete bolesť, možno by ste im mali doplniť kolagén. Práve ten pomáha kĺbom hýbať sa hladko a bez zbytočného drhnutia. Ako na to? Stačí si ZEEN COLLAGEN rozrobiť v troche vody, vypiť ho a vaše kĺby vám poďakujú.

Doprajte svojmu vyšťavenému telu to, o čo prišlo počas letných mesiacov. Navštívte náš ZEEN COLLAGEN e-shop a objednajte si prémiový kolagén s príjemnou chuťou a skvelými účinkami.

- reklamná správa - 

- Najčítanejšie -