Presunúť na hlavný obsah

Vyskúšali sme za vás tabletky pre mužov na posilnenie sexuálneho výkonu. Ako pomáhajú?

Sex

Na trhu je dnes veľa rôznorodých podporných prostriedkov pre mužov na skvalitnenie ich potencie a zvýšenie výkonu v spálni. My sme sa bližšie pozreli na eJoy®.

Prípravky na podporu potencie zažívajú v poslednej dobe veľký boom a na trhu je ich čoraz viac. Jedna novinka strieda druhú, všetky sa pritom predbiehajú v tom, ktorá značka ponúkne čo najviac sľubov. My sme sa však rozhodli siahnuť po niečom overenom a vyskúšať za vás značku eJoy®, ktorá je na trhu už dlhšie a má stabilnejšie výsledky.

Pomôže vám na potenciu aj na zvýšenie libida

Dôvod, prečo sme si zvolil pre náš test práve tabletky značky eJoy®, je veľmi jednoduchý. Okrem toho, že ide o overenú značku s dlhou históriou na našom trhu, sa jedná o prípravok, ktorý má široké účinky v oblasti podpory sexuálneho zdravia mužov.

V prvom rade sú tabletky eJoy® určené pre tých, ktorí trpia poruchami a problémami s erekciou. Môže ísť o pomalší nástup erekcie, horšiu kvalitu stoporenia alebo problémy s udržaním erekcie dostatočne dlho.

Okrem toho pomáhajú tabletky aj na zvýšenie libida, čiže sexuálnej chuti. Libido ovplyvňujú tým, že podporujú prirodzenú hladinu testosterónu v organizme. Ide o hormón, ktorý je zodpovedný práve za sexuálny apetít a nepriamo aj za kvalitu stoporenia. Treťou oblasťou, kde vám môže eJoy® pomôcť, je pozitívny vplyv na fungovanie prostaty.

Vďaka tomu, že v zložení eJoy® sa nachádzajú látky s komplexnými vplyvmi v tele, pomáha eJoy® celkovo na skvalitnenie a zlepšenie pohlavného styku. Väčšina mužov, ktorí tabletky užívali, uvádza priaznivé účinky na kvalitu erekcie, chuť na sex aj predĺženie pohlavného styku. Platí to hlavne pri pravidelnom a dlhodobom užívaní.

Bezproblémové zloženie pre komplexný účinok

Za široký vplyv na sexuálny život a pozitívne skúsenosti vďačí eJoy® svojmu zloženiu. To pozostáva z kombinácie rastlinných afrodiziak, aminokyselín, vitamínov a bylinné extraktov. Ide o 100 % výťažky bez akýchkoľvek nekvalitných prísad.

Základom je trojica rastlinných afrodiziak a to Tribulus Terrestris v množstve 150 mg, Maca v množstve 60 mg a Saw Palmetto v množstve 130 mg v jednej dávke. Tieto tri bylinky pomáhajú na hladinu testosterónu a teda aj na zvýšenie libida, rovnako tak podporujú aj fungovanie prostaty a nepriamo tiež plodnosť a potenciu.

Ďalšou dôležitou zložkou je extrakt z chilli papričiek, ktorý má priaznivé účinky na cievnu sústavu a zlepšenie krvného obehu. To pomáha aj na zlepšenie cirkulácie krvi v pohlavnej sústave a teda aj na podporu stoporenia pohlavného údu. K tomuto účinku prispieva aj dvojica aminokyselín L-Arginín a L-Citrulín, ktoré sú tiež v zložení eJoy®.

Pre zlepšenie kvality spermií a na celkovú podporu potencie sú v tabletkách obsiahnuté aj vitamíny C a D, ktoré sú tiež známymi antioxidantmi.

Nákup bez predpisu od lekára a s garanciou

Uvedené tabletky sme otestovali a užívali pravidelne každý deň po dobu 3 týždňov. Výsledok? Viditeľné zvýšenie pocitu energie, sexuálnej vitality, chuti na sex a tiež zlepšenie kvality erekcie. Účinky boli až nadpriemerne povzbudivé.

Veľkým benefitom tabliet eJoy® je to, že na ich nákup nemusíte absolvovať žiadne vyšetrenie u lekára a predaj nie je podmienený predpisom či receptom. Je to jednoduché, bez akýchkoľvek komplikácií a veľmi rýchle. Značka má navyše svoj vlastný eshop na www.ejoy.sk, kde si viete vybrať z viacerých balení.

Na úvod môžete siahnuť po základnom balení s 24 tabletkami, čiže s 12 dávkami. Pokiaľ by ste chceli využívať eJoy® pravidelne, k dispozícii máte aj cenovo výhodnejšie väčšie balenia a to s obsahom až 84 dávok, čo by vám malo vydržať pri každodennom užívaní takmer 3 mesiace. Nákup je anonymný, balíček vám doručí kuriér v diskrétnom balení.

Aby toho nebolo málo, výrobca dáva pri nákupe zo svojho oficiálneho eshopu záruku kvality. Tá spočíva v tom, že ak by ste neboli spokojní s účinkami produktu, môžete všetky nespotrebované balenia vrátiť a svoje peniaze dostanete naspäť. Podľa recenzií a referencií to však vyzerá tak, že túto garanciu naozaj nebudete potrebovať.

Naša skúsenosť je jednoznačná: ak ide o sexuálne zdravie a problémy s mužskou potenciou, oplatí sa staviť na overenú značku a nenechať sa nalákať bombastickými sľubmi neznámych noviniek. eJoy® je rozhodne dobrou voľbou a jeho kúpou nespravíte chybu.

- reklamná správa -