Presunúť na hlavný obsah

Fanúšikovia módy sa opäť dočkali

Móda

Dopriať si exkluzívne online zľavy GLAMIDAYS môžu od dnes až do pondelka 19. októbra!

Či už sezónne nákupy módy milujete, alebo sú pre vás len nevyhnutnou súčasťou života, isto oceníte najmä dnes možnosť nakupovať online – pohodlne a v bezpečí vášho domova! Módny vyhľadávač GLAMI.sk už po štvrtýkrát na Slovensko prináša exkluzívnu online zľavovú udalosť GLAMIDAYS. Vďaka nej si môžete dopriať trendy kúsky z novej jesennej či zimnej kolekcie ešte výhodnejšie alebo už v predstihu nakúpiť darčeky pre svojich blízkych. Ušetríte nielen čas, ale aj peniaze!

Počas GLAMIDAYS nájdete stovky kúskov z vašich obľúbených e-shopov výnimočne za nižšie ceny. Stačí si vybrať produkt, kliknúť a vaše nákupne dobrodružstvo sa môže začať. Hľadáte pohodlné legíny pre prácu z domu, nový teplý zimný kabát alebo vysnívané značkové tenisky pre svojho potomka pod stromček? Zabudnite na stres z preplnených obchodov, zabaľte sa počas daždivého počasia do deky a s teplým čajom v ruke sa môžete pustiť do nakupovania.

Predĺžený zľavový víkend začína už v piatok 16. a končí v pondelok 19. októbra. Tešiť sa môžete na špeciálne zľavové poukazy až do výšky tridsať a viac percent. Kombinovať ich je možné s práve prebiehajúcimi medzisezónnymi zľavami, ušetriť môžete až 50 % z pôvodnej ceny produktov. Akciu GLAMIDAYS podporili obľúbené e-shopy Answear, About You, Bonprix, Bibloo, Urbanstore a mnohé ďalšie. Pripravili pre vás zľavy na široký sortiment vrátane populárnych módnych značiek Michael Kors, Calvin Klein, Diesel alebo Tommy Hilfiger.

Nakupovanie nebolo nikdy jednoduchšie aj vďaka funkciám filtrov na GLAMI.  Produkty môžete vyhľadávať  podľa ceny, výšky zľavy, obľúbenej farby či najnovších trendov. Vstúpte do štýlového sveta módy a na jednom mieste využite všetky skvelé zľavy GLAMIDAYS. Vyhnite sa vianočnému stresu a pred sviatkami namiesto behania po obchodoch venujte čas vašej rodine a blízkym.

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -