Presunúť na hlavný obsah

#Glisssapostara v každej situácii

Krása

Kto hovorí, že perfektný vzhľad je nedosiahnuteľný? Vyzerať dobre môžete v každej situácii.

Značka Gliss dlhodobo podporuje ženskú krásu a stará sa o to, aby ste sa vďaka nadobudnutému sebavedomiu cítili dobre pri akejkoľvek príležitosti. V rámci predstavenia svojich inovatívnych farieb na vlasy Gliss Color sa značka spojila s Luckou Vondráčkovou, ktorá si vyskúšala výnimočnú starostlivosť Gliss z pohodlia domova a podporila tak myšlienku, ktorá za farbami stojí - upravený vzhľad môžete mať pri každej obľúbené činnosti, či už idete na kávu s kamarátkou alebo na pracovný meeting.

Farby na vlasy Gliss Color prinášajú vášmu účesu permanentný a žiarivý vzhľad. Navyše chránia vlasy pred poškodením už počas procesu farbenia a vďaka komplexu kyseliny hyalurónovej zostávajú vlasy žiarivé a hebké. Farba tak nie je určená iba na 100% zakrytie odrastov či šedín, ale aj k priamej vyživujúcej starostlivosti.

„Vždy keď som si musela farbiť vlasy kvôli novej úlohe, mala som trochu strach z ich poškodenia. Je pre mňa navyše naozaj dôležité, aby vlasy vyzerali prirodzene. Prípravky značky Gliss mám rada, a tak som hneď vyskúšala do klipu Ruže ich novinku Gliss Color s kyselinou hyalurónovou. A bola som veľmi príjemne prekvapená. Krásna farba, úžasný lesk. Mojou obľúbenou súčasťou celého procesu farbenia je vlasová maska ​​Gliss 4v1 pre farebné vlasy, ktorá vlasy vyživuje a sú potom zamatovo hebké. Navyše obsahujú 96% prírodných ingrediencií. Skrátka je to správna voľba, za mňa jedno veľké áno," hovorí Lucka Vondráčková.

Značka Gliss dbá na hĺbkovú a overenú starostlivosť. Preto vyvíja revolučnú technológiu, vďaka ktorej si môžete užiť výnimočný relax v pohodlí domova a venovať viac času činnostiam, na ktorých vám záleží. Rob, čo miluješ. Gliss sa postará!

KÚZLO KYSELINY HYALURONOVEJ

Farby na vlasy Gliss Color sú dostupné v 20 farebných odtieňoch a okrem prvkov kyseliny hyalurónovej, obsahujú špeciálny systém Color Care, ktorý zaisťuje prenikanie pigmentov farby hlboko do vlasu. Výsledkom sú zdravo vyzerajúce vlasy bez vytvorenia "efektu helmy", ktoré si môžete užívať každý deň a v každej situácii. Či už máte vlasy zopnuté do chvosta alebo pripravené na veľkú večernú slávnosť - vaša farba vždy vynikne.

LUCKY BEAUTY TIP 

S rozštiepenými končekmi niekedy bojovala asi každá z nás. Vyskúšajte nový rad Gliss Split Ends Miracle. Vďaka zloženiu s olejom zo semienok hroznového vína a iónovým komplexom toto trápenie už riešiť nemusím. Vlasy sú vyživené a hebké, čo ocenia hlavne tie z nás, ktoré si vlasy farbia.

Zapojte sa do Instagram výzvy #Glisssepostara na profilu @lucievondrackovaofficial a hrajte o skvelé ceny. ❤️

- reklamná správa - 

- Najčítanejšie -