Presunúť na hlavný obsah

Ako sa obúva za dvoch Soňa Skoncová

Móda

Táto jeseň je pre obľúbenú moderátorku a biznisženu Soňu Skoncovú nielen novým ročným, ale aj životným obdobím. Ako ambasádorky značky CCC Slovensko sme sa jej opýtali na to, ako tehotenstvo zmenilo jej „topánkový život“.

Soni, poznáme ťa ako veľkú milovníčku všetkých typov topánok. Prinieslo ti tehotenstvo nejaký tabu pár, ktorý si teraz nemôžeš obuť?

S: Musím zaklopať, ale môj doterajší pohodový priebeh tehotenstva ma v ničom neobmedzuje, ani v obuvi. Topánky na vysokom podpätku nenosím už pár rokov, jedine pri moderovaní, alebo pri akciách, kde je to potrebné – aj to iba na pár hodín. :) Vo voľnom čase volím pohodlie, ktoré mi maximálne vyhovuje aj teraz

Máš pocit, že tvoje nohy teraz potrebujú oddych viac ako predtým?

S: Väčšinou keď dlho stojím, áno. Aktuálne si ich po celom dni dosť často „vykladám“, čo mi pomáha uvoľniť ich. Zatiaľ to však nie je až také zlé, ešte stále sa viem obuť sama. Uvidíme koľko oddychu budú potrebovať o pár mesiacov, keď mi to už možno nepôjde tak ľahko. :))

Spozorovala si na sebe vyššiu opatrnosť? Niektoré budúce mamičky začnú byť veľmi obozretné napríklad voči chladu.

S: To som ja bola vždy! Na chlad som mimoriadne citlivá, takže si na to, aby som neprechladla od nôh, dávam pozor už dlhšiu dobu.

V tom prípade, čo je pre teba najkľúčovejšie pri výbere obuvi do jesenných a zimných mesiacov?

S: Väčšinou upriamujem moju pozornosť na pohodlnosť a funkčnosť. Tá u mňa v posledných rokoch rozhoduje o trošku viac než len dizajn. Volím taký materiál a podrážku topánok, aby mi v nich nebola zima, aby nepremokli, keď zaprší, či aby som sa v nich nepošmykla na chodníku. Na týchto veciach mi záleží.

Možno teraz ešte o niečo viac, keďže sa obúvaš aj za plus jednotku?
S:
To určite. :) Plus, rozumne kúpené topánky mi potom pri správnej starostlivosti vydržia aj niekoľko sezón.

Keď už sme pri sezónach, v tej aktuálnej vedú svetlé odtiene – béžovej, škoricovej, pieskovej či bielej… čo na ne hovoríš, sú to tvoje farby, alebo sa svetlým odtieňom pri obuvi vyhýbaš?

S: Sú to určite odtiene, ktoré sú mi blízke. A myslím, že patria aj k obdobiu, kedy sa všetko mení do zemitých a prírodných odtieňov. V zime ideálne aj do biela. Určite si plánujem túto jeseň zaobstarať aj nejaký kúsok v svetlejšej farbe.

Nové kolekcie jesennej a zimnej obuvi, ktorá sa kvalitným prevedením postará o vaše pohodlie, nájdete na e-shope a v predajniach CCC Slovensko. Vyberte si svoj ideálne sediaci pár tak, aby vás nikde netlačil, nepremokal a aby dostatočne hrial.

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -