Presunúť na hlavný obsah

Byť zdravý sa oplatí

Zdravie

Chcete podporiť svoje zdravie? Navštívte Zlaté kúpele Turčianske a podajte svojej imunite pomocnú ruku.

Žijeme rýchlo, stres si nosíme so sebou a starostlivosť o zdravie odkladáme na „potom“ či nebodaj sa spoliehame na nejaké tie zázračné tabletky. Lenže telo nie je stroj s nekonečnou zárukou, ani chemická továreň. Pre svoje zdravie nepotrebujete lieky, ale cielený program, ktorý v sebe spája zdravú kvalitnú stravu, primeraný pohyb, cielený oddych a tekutinu, ktorá je najvzácnejšia – liečivú vodu. Zlaté kúpele Turčianske Teplice vám takúto kombináciu pre budovanie vašej imunity ponúkajú.

Prevencia je liek

Zvykli sme si na vysoké tempo v práci, sme neustále v strese, nestíhame poriadne jesť a na pohyb príliš nedbáme. Naše 21. storočie je príliš rýchle. Lenže zdravie máme len jedno a ak žijeme na dlh, naše telo bude mať v jednej chvíli dosť. A nemilé prekvapenia z chorôb nikto z nás nechce. Prevencia je najlepším liekom. Pomáha totiž udržať nás zdravých. A byť zdravým je lepšie ako liečiť sa z ochorení. Kvalitné zdravotné preventívne programy sa nezameriavajú na jednotlivé orgány či ochorenia a nesľubujú nemožné podaním nejakej tabletky. Prevencia je prístupu k životu, ktorý v sebe spája viacero vzájomne sa podporujúcich zložiek. V prvom rade je to primeraná vyvážená strava (naša imunita má hlavné sídlo v črevách!), ďalej je to dostatok pohybu, pravidelný denný režim s dostatkom spánku a pozitívne myslenie.

Program Imunita

V Zlatých kúpeľoch Turčianske Teplice môžete svoju obranyschopnosť posilniť práve programom Imunita, ktorý v sebe spája pozitíva preventívneho prístupu k životu. Na začiatku vás čaká zdravotná konzultácia s odporúčaniami. V rámci programu sa môžete tešiť na zdravý jedálniček s vyváženým pomerom živín, minerálov a vitamínov. Vaše telo oblažia aj zdravotné procedúry zamerané na posilnenie imunitného systému či odporúčané pohybové aktivity. Veľmi dôležitou súčasťou programu je aj využitie termálnej liečivej minerálnej vody. Voda v Turčianskych Tepliciach je bohato mineralizovaná (sírany, hydrouhličitany, vápnik, horčík, železo a ďalšie) a má dokázateľne liečivé účinky na ochorenia pohybového aparátu, urologické, neurologické a gynekologické ochorenia. A pôsobí aj preventívne. Celý program je zameraný na harmonizáciu tela a ducha, oddych a regeneráciu.

Imunita pre Vás

Zlaté kúpele Turčianske Teplice sa nachádzajú v prekrásnom prostredí regiónu stredného Slovenska, obklopené horami Veľkej a Malej Fatry a Martinských holí a vyznačujú sa neobyčajne čistým vzduchom. Keď sa vás zima opýta, čo ste robili v lete, povedzte, že ste si budovali imunitu. V Zlatých kúpeľoch Turčianske Teplice vieme, že pripraviť sa na zvládnutie kolotoča každodennosti a chrániť sa pred ochoreniami je nesmierne dôležité.

Prvoradá je pre nás Vaša bezpečnosť. Preto sme prijali opatrenie, v rámci ktorého testujeme všetkých nastupujúcich klientov. Personál našich kúpeľov absolvuje testovanie raz týždenne. Vďaka tomu sme sa stali jedným z najbezpečnejších ubytovacích zariadení na Slovensku. Naše Kúpele sú pre vás otvorené a všetky naše služby plne dostupné.
 

Byť zdravý je IN. Rezervujte si svoj pobyt Imunita na 5 alebo 7 nocí už dnes priamo na www.zlatekupele.sk.

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -