Presunúť na hlavný obsah

Re.Design TOGETHERNESS – spolu znamená viac

Móda

RESERVED predstavuje najnovšie vydanie limitovanej kolekcie Re.Design v súlade s kľúčovými módnymi trendmi. Tentokrát namiesto dvoch samostatných kampaní pre mužov a ženy existuje iba jedna, so sloganom „Togetherness“ (Spolupatričnosť).

New Feminity je trend, ktorý vládne na mólach po celom svete takmer v každej zemepisnej šírke. Nájdeme ho aj v najnovšej kolekcii Re.Design pre sezónu jeseň-zima 2020/2021. Dnešná „moderná ženskosť“ je elegantná, bohatá na jednoduchý strih a výrazne nadväzujúca na slávny štýl 90. rokov, ktorý vytvoril kult super modeliek a legendárnych módnych fotografov. Súčasní dizajnéri sa stále túžia inšpirovať týmto trendom, ukazujú ho však v modernizovanej verzii. „Nadčasovosť“ je kľúčové slovo, ktoré používajú tvorcovia novej klasiky.

Preto v premiérovej kolekcii, zatiaľ najelegantnejšej edícii Re.Design, nájdete siluety s odvážne odhalenými ramenami alebo chrbtami, halter výstrihmi a zvýrazneným pásom. Počítajú sa detaily a vyjadrenie. Šikovne odkryté (alebo skôr zakryté) telo upúta viac ako nahota. Zmyselnosť priamo z budoáru, to nie sú len saténové šaty pripomínajúce spodničku, ale aj sofistikované kostýmy, saténový kabát s tenkým opaskom a crop-top kombinovaný s rovnými nohavicami s vysokým pásom. Súčasťou New Femininity je aj odvážna sada flitrových modelov, ktorú je možné ľubovoľne kombinovať s ďalšími prvkami. Celok dopĺňajú doplnky - kožené rukavice, štrasová bižutéria a vlnené šatky.

Na prvý pohľad sa zdá, že farebná paleta je výrazne monochromatická. Čierna farba sa ujíma vedenia – je elegantná, zmyselná a vždy módna, bez ohľadu na sezónu alebo aktuálne trendy. Túto farbu dopĺňajú jemné odtiene telovej a výraznej modrej, ako aj klasického striebra a luxusného zlata. Dôležitá je textúra látok - drsnosť lesklých flitrov, elegantná hladkosť hodvábu a saténu, hladkosť kože alebo drsnosť vlny.

Oblečenie a doplnky RESERVED kolekcie Re.Design je dostupná online na www.reserved.com

- reklamná správa - 

- Najčítanejšie -