Presunúť na hlavný obsah

Objavte pozitívnu krásu inšpirovanú prírodou

Zdravie

Udržateľný životný štýl s ohľadom na prírodu sa stáva čoraz diskutovanejšou témou. Preto produkty, ktoré ponúkajú nielen kvalitnú starostlivosť o telo a vlasy, ale aj ekologické balenia znižujúce celkovú spotrebu plastov a odpadu, sú v dnešnej dobe čoraz vyhľadávanejšie. Častokrát je ale takýto spôsob života spájaný s veľkým úsilím, ktoré je naň treba vynaložiť. Vyvraťme tento mýtus raz a navždy, pretože každý krok na ceste k ekologickejšiemu zmýšľaniu sa ráta. Je to jednoduché, začať môžete hneď nákupom vo svojej obľúbenej drogérii.

Objavte produkty značky Nature Box, ktoré boli navrhnuté s ohľadom na životné prostredie, dôkazom čoho je aj získanie certifikácie COSMOS Natural. Vďaka vegánskej receptúre a ingredienciám z 98 % prírodného pôvodu získate kvalitnú a šetrnú starostlivosť o vašu prirodzenú krásu a zároveň pomôžete šíriť ďalej dobrú myšlienku.

Boj proti plastovému odpadu a chudobe

Oblay produktov značky Nature Box vznikajú vďaka spolupráci s organizáciou Plastic Bank, ktorá zastrešuje zber plastového odpadu z pláží a pevniny v najchudobnejších krajinách sveta, a to skôr, než sa dostane do oceánov. Tento odpad nosia tamojší obyvatelia do zberných centier, kde ho majú možnosť zameniť za peniaze či suroviny. Ten je následne recyklovaný a znovu použitý na výrobu obalov, čím nadobúda pridanú hodnotu a prívlastok „sociálny“. Nature Box tento tzv. sociálny plast integruje do svojich fliaš, v ktorých tvorí podiel až 98 %.

Produkty pre každý životný štýl

Vyberte si produkty od Nature Box, ktoré budú najviac zodpovedať vášmu životnému štýlu. Jednotlivé rady každodennej starostlivosti sú navrhované s ohľadom na špecifické potreby každého z nás. Navyše, obsahujú 100% za studena lisované oleje, čím si zachovávajú vzácne vitamíny, zdravé mastné kyseliny a antioxidanty. Výsledkom je bohatá výživa a hĺbková hydratácia vlasov a pokožky. Objavte svoju vnútornú krásu a odhaľte všetko, čo vaša pokožka a vlasy vyžadujú s pestrou škálou produktov pre všetkých.

Rad Avokádo pre regenáciu vlasov a obnovu pokožky je zelený superhrdina, ktorý vďaka obsahu vitamínov A, B, C, D a E rozžiari vašu pokožku a podporí tvorbu kolagénu. Komplexná vlasová starostlivosť bojuje proti poškodeným končekom, vlasy regeneruje a obaluje vlasové vlákna, čím im dodáva lesk a silu. Olivový olej pre dlhé vlasy a intenzívnu starostlivosť chráni dlhé vlasy pred poškodením a pomáha predchádzať ich lámavosti. Pýši sa hydratačnými účinkami, vďaka čomu je sprchovací gél z tohto radu vhodným doplnkom starostlivosti o suchú pokožku.

Novým členom Nature Box rodiny je aj rad s arganovým olejom s vyživujúcimi a zdraviu prospěšnými vlastnosťami. Produkty tohoto radu obsahujú eticky získaný, 100% za studena lisovaný arganový olej, ktorý vďaka jeho obsahu vitamínu E pokožku chráni pred UV žiarením, čím spomaľuje proces starnutia. Vitamín F zas pomáha udržať pokožku a vlasy dlhodobo hydratované a vyživené. Vlasové produkty so 100% za studena lisovaným olejom z granátového jablka vytvárajú na vlasoch ochranný štít, ktorý chráni ich farbu pred vyblednutím po dobu až 12 týždňov.

Obdobný účinok poskytuje aj pokožke, čím zabraňuje jej skorému vysúšaniu. Mandľový olej pre vlasy bez objemu a citlivú pokožku je bohatý na nenasýtené mastné kyseliny, kyselinu listovú a vitamíny B a E, pričom chráni pokožku a vlasom poskytuje zdravý objem bez zaťaženia. V rámci telovej kozmetiky je neodmysliteľný kokosový olej pre dokonale hydratovanú pokožku. Kokosy obsahujú dôležité mastné kyseliny, vitamíny B, C, E, záklandé stopové prvky ako zinok alebo železo či minerály ako vápnik alebo magnézium.

Sprchovací gél či tuhé mydlo z tohto radu doprajú vašej pokožke pocit hydratácie a sviežosti. Tuhé produkty sú taktiež súčasťou Nature Box portfolia v podobe šampónov radu Avokádo a Argan, a mydiel s obsahom avokádového a kokosového oleja. Ich ekologické bezplastové balenie je vyrobené zo 100% recyklovaného papiera, čím nezaťažujú životné prostredie. Vďaka ich zloženiu vydržia 2x dlhšie v porovnaní s tekutým šampónom a 3x viac než sprchovací gél.

- reklamná správa - 

- Najčítanejšie -