Presunúť na hlavný obsah

Potrebujete si zariadiť kvalitný home office? A viete, že si ho celý môžete zaobstarať na jedno kliknutie?

Bývanie

Máloktorú oblasť ovplyvnila tohoročná pandémia tak významne, ako vašu kariéru. Nemožnosť práce v kanceláriách posadila milióny ľudí po celom svete do ich obývačiek v očakávaní, že budú podávať rovnaký pracovný výkon, ako predtým.

Odpoveď na otázku, či má prostredie, v ktorom pracujete, vplyv na vašu výkonnosť a sústredenie, je jasná: veda už dávno potvrdila, že tento faktor zásadným spôsobom ovplyvňuje ľudské podvedomie a efektivitu práce,.

Preto sa môže ľahko stať, že akonáhle sa namiesto známeho pracovného stola ocitnete u seba doma pred výrazne menším či nižším stolom, práca vám zrazu nepôjde tak ľahko od ruky. Zavedené kancelárske návyky odrazu nefungujú. Nesprávny posed, spôsobený inou než vhodnou kancelárskou stoličkou, sa čoskoro prejaví napríklad bolesťou šije či ďalšími neduhmi. Celý pracovný priestor začína byť pre vás ubíjajúci. 

Postupne sa bude táto situácia len zhoršovať, pričom myšlienka „veď to nejako prečkáte, než sa budete môcť opäť vrátiť do kancelárie,“ nie je na mieste. Home office po pandémii nezmizne, práve naopak – mnoho spoločností už dnes počíta, že s týmto konceptom bude pracovať aj v budúcnosti. Existujú, samozrejme, aj firmy, ktoré si už dnes uvedomujú dôležitosť kvalitného pracovného prostredia v domácnosti pre psychickú pohodu a pohodlie svojich zamestnancov. Preto im poskytujú  finančné príspevky na vybavenie domácej pracovne, alebo si rovno volajú odborníkov, ktorí vyrazia priamo do domovov zamestnancov a pomôžu im s tvorbou čo najlepšej možnej pracovne prispôsobenej ich individuálnym možnostiam. 

Chcete sa aj doma cítiť ako vo svojej kancelárii? Pokračujte TU.

Dá sa predpokladať, že spoločnosti a podnikatelia, ktorí dokážu vytvoriť kvalitné podmienky pre home office už dnes, svoju prezieravosť zúročia v blízkej budúcnosti. Nikto dnes nevie odhadnúť, aký bude svet po pandémii a ani garantovať, že sa už nič podobné nebude znova opakovať.

Existuje praktické riešenie?

Ak patríte medzi ľudí, ktorí majú záujem vyriešiť nedostatky svojho home office rýchlou, ale zároveň aj vysoko kvalitnou cestou, nemala by vašej pozornosti uniknúť spoločnosť Konsepti. Prečo?

  • odbornému vybaveniu pracovní (ako kancelárskych, tak aj domácich) sa spoločnosť Konsepti venuje už 25 rokov,
  • jej výrobky spĺňajú dve základné kritériá: ergonómia a design,
  • kompletné vybavenie pre domácu kanceláriu si môžete vybrať na jednom mieste.

Okrem kvalitného kancelárskeho vybavenia je v dnešnej dobe najväčšou výhodou Konsepti skutočnosť, že jej produkty dokážete šikovne poskladať do „setov“ obsahujúcich vhodnú kombináciu pracovnej stoličky a stola, prípadne ďalších doplnkov.

Nemusíte tak už riešiť objednávku kvalitnej ergonomickej stoličky od jedného výrobcu a následne k podľa jej rozmerov prispôsobovať a dokupovať stôl u iného výrobcu či naopak. Všetko, vrátane kvalitných pracovných stolových lámp i paravánu pre oddelenie pracovného priestoru od zvyšku miestnosti, môžete pohodlne objednať TU.

„V Konsepti využívame znalosti potrieb našich klientov. Máme dvadsaťpäťročnú skúsenosť so zariaďovaním domácností či kancelárií a mimoriadne schopný tím spolupracovníkov. Sme „kurátori dizajnu“. Kancelársky trh je našou silnou stránkou a preto bolo pre nás ľahké pripraviť home office sety pre prácu v domácnosti. Pri ich zostavovaní sme sa však nezaoberali iba praktickosťou a dizajnom, ale tiež funkčnosťou a predovšetkým ergonómiou sedenia,“ komentuje filozofiu svojej firmy a adaptáciu na dnešné potreby trhu David Řezníček, zakladateľ Konsepti.

Vzhľadom k aktuálnemu vysokému dopytu po vybavení domácich kancelárií, pripravila spoločnosť Konsepti pre svojich zákazníkov zaujímavú akciu – pri kúpe niektorého z dvoch dizajnových setov Kartell a Arper dostanete 30% zľavu. Stačí si svoju novú domácu pracovňu objednať TU.

Oba sety môžete okrem toho ľubovoľne kombinovať s ergonomickou stoličkou Wilkhahn AT Mesh, ktorá podporuje aktívny pohyb aj počas sedenia, čím pomáha s prevenciou pred možným vznikom zdravotných problémami vznikajúcimi v dôsledku sedavého zamestnania. Na vývoji stoličky sa okrem iného podieľali vedci z Nemeckej športovej univerzity v Kolíne nad Rýnom. Ak sa rozhodnete zaradiť stoličku AT Mesh do ktoréhokoľvek z vyššie spomenutých setov, získate ju so zľavu vo výške 25% z pôvodnej predajnej ceny.

Na investovanie do kvalitnej domácej pracovne pre seba či pre vašich zamestnancov nikdy nebolo vhodnejšie obdobie. Ak hľadáte nielen funkčnosť a maximálne pohodlie, ale zároveň aj estetiku a dizajn na prémiovej úrovni, je pre vás Konsepti ideálnym partnerom, ktorý vám pomôže vytvoriť pracovňu presne podľa vašich predstáv

Zaujala možnosť individuálneho riešenia priamo pre potreby vašej domácej pracovne? Kontaktujte náš bratislavský tím Konsepti na e-mailovej adrese bratislava@konsepti.com.

#homeoffice #pracovneprostredie #pracovnastolicka #komfort #efektivita #ergonomia #design #konsepti

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -