Presunúť na hlavný obsah

7 užitočných rád a tipov pre partnerov, ktorí chcú túto zimu spraviť revolúciu vo svojej spálni

Sex

Zima je ideálne ročné obdobie na trávenie veľa voľného času s partnerom v posteli. Ak máte pocit, že to bude nuda či mrzutý stereotyp, skúste tieto tipy na oživenie sexu.

Stereotyp, nuda a žiadne novinky, to je presne to, čo zabíja každý jeden sexuálny aj partnerský vzťah. Ako z toho von? Využite nadchádzajúce zimné obdobie plné dlhých večerov na oživenie svojho sexuálneho života. Malú revolúciu vo svoje spálni vie spraviť každý jeden, stačí sa inšpirovať napríklad nasledujúcimi tipmi.

1. Nové sexuálne pomôcky a hračky

Jednoducho, rýchlo a lacno viete oživiť svoj sexuálny život s novými erotickými pomôckami a hračkami. Zabudnite na teóriu, že dildo alebo vibrátor sa nehodia k partnerským hrám, práve naopak. Sortiment rôznych pomôcok je ale oveľa širší.

Skúsiť môžete Venušine guličky, rôzne druhy masturbátorov  a vibrujúcich pomocníkov pre partnerku, ktoré ju privedú do varu, vrátane dráždenia bodu G. Na druhú stranu, aj pre mužov je ponuka celkom zaujímavá, najmä ak ide o erekčné krúžky na penis.

2. Netradičné polohy vždy a všade

Misionár, zo zadu a na koníka, to sú tri najviac využívané polohy. Sú overené, presné, spoľahlivé a... nudné! Ak chcete oživiť svoj život v spálni, určite nič nepokazíte výberom nových a zaujímavejších erotických pozícií, inšpirácií je dosť.

Čo tak skúsiť intímnu polohu lyžičiek, pohodlnú polohu Lotus alebo zaujímavú pozíciu nožníc? Nemusíte sa pritom inšpirovať iba známou Kámasútrou, tipov je veľmi veľa aj na internete. Niektoré polohy chcú prax, ale nenechajte sa tým odradiť!

3. Afrodiziaka v jedálničku

Venovať čas príprave sa oplatí a to platí aj pri stravovaní. Spravte si romantickú večeru, ktorej menu bude pozostávať z potravín a surovín so zaručene pozitívnym účinkom na váš sexuálny apetít. To platí tak o jedle, ako aj nápojoch, pohár vína určite neuškodí.

Ak ide o podporu libida, medzi najlepšie potraviny a suroviny patria chilli korenie, morské plody, šľahačka, banány, jahody, avokádo, čokoláda, melón, hrozno, oriešky a semiačka. Zlepšíte prekrvenie genitálií a u mužov príde aj k zvýšeniu testosterónu.

4. Nové sexuálne praktiky a techniky

Každý z nás má nejaké tajné sny o tom, čo by chcel v posteli vyskúšať. Prečo nevyužiť nadchádzajúcu zimu na splnenie takýchto snov? Základom je komunikácia s partnerom a to čo najviac otvorene. Uvidíte, že budete veľmi príjemne prekvapení!

Veľa mužov by radi skúsilo análny sex, niektoré ženy zas môžu mať slabosť pre BDSM praktiky. Mnoho párov zanedbáva predohru, kde nájdu uplatnenie rôzne praktiky pettingu alebo footfetish. Alebo by ste chceli skúsiť niečo ešte odvážnejšie?

5. Zlepšite životosprávu a životný štýl

Čísla sú neúprosné, stále viac a viac ľudí holduje nezdravému životnému štýlu. Výsledok? Problémy v sexuálnej oblasti, čo sa prejaví aj v praktickom živote, špeciálne u mužov. Veľa alkoholu, fajčenie, nezdravá strava, stres a nedostatok spánku.

To všetko sú faktory, ktoré do veľkej miery negatívne ovplyvnia libido, čiže chuť na sex, ale aj samotný výkon v posteli. Nečudo, že muži trpia čoraz viac problémami s erekciou a potenciou. Revolúciu v spálni tak začnite revolúciou životosprávy.

6. Skupinový sex

Áno, táto rada patrí do kategórie najviac odvážnych, ale možno ani neviete, ako sa vám to bude páčiť. Základom je, aby s tým súhlasili obaja partneri a tiež to, aby šlo o vyrovnanie príležitostí. Na výber máte niekoľko zaujímavých alternatív.

K tým viac „konzervatívnym“ patria sex v trojici, či už so ženou alebo mužom. Skúsiť môžete aj výmenu partnerov s nejakou inou dvojicou. Ak sa nebojíte ísť do väčších experimentov, skúste sa zaregistrovať pre swingers párty, aj u nás ich je dosť.

7. Viac výdrže vďaka tabletkám eJoy® LONG

Zabúdať netreba pochopiteľne ani na zlepšenie výdrže pri sexe u mužov. Štatistiky ukazujú, že väčšina mužov dosiahne orgazmus po 4 až 6 minútach pohlavného styku, čo samozrejme žiadnej žene stačiť nemôže. Čo s tým spraviť? Skúste tabletky eJoy® LONG.

Prípravok je založený čisto iba na prírodnom zložení. Žiadne rizikové účinné látky, žiadne vážnejšie vedľajšie účinky či obmedzenia. Aj vďaka tomu si viete tabletky kúpiť bez receptu a vyšetrenia u lekára. Viac o ich zložení, dávkovaní a účinkoch sa dozviete na oficiálnom webe eJoy® LONG, kde si viete tabletky aj priamo z domu zakúpiť.

- reklamná správa -