Presunúť na hlavný obsah

Chýbajú vám kluby či diskotéky? Zatancovať si môžete aj doma!

Zábava

Dámy, ruku na srdce. Čo vám tento rok chýbalo najviac? Divadlá, kiná, kluby a diskotéky, či len poriadna dávka zábavy a smiechu pri pohári dobrého vína? Ak ste si vybrali tú poslednú z možností, máme pre vás dobré správy.

Nahoďte sa do najlepších šiat, pozvite kamošku a nezabudnite zbehnúť po fľašu kvalitného vína do najbližšieho Kauflandu. Čo tam po tom, že diskotéky do Vianoc asi neotvoria. Už budúcu nedeľu sa môžete spoločne vytancovať – doma vo vlastnej obývačke!

V nedeľu 29. novembra vás totiž z gauča rovno na nohy postaví hneď niekoľko skvelých interpretov.

Kuly, Nela Pocisková, Dárius Koči a ďalší sa len pre vás spojili v exkluzívnom ONLINE projekte, aby si pripomenuli legendu hudobnej scény, na ktorú s láskou spomínajú snáď všetky generácie. Karol Duchoň, ktorý by tento rok oslávil 70. narodeniny, spolu s nimi ožije v nedeľu 29. novembra o 20:00 na www.kauflandvasbavi.sk a na FB Kaufland Slovenská republika.

Exkluzívny online projekt TANCUJEM S TEBOU RÁD je ďalším pokračovaním multižánrového festivalu #kauflandvasbavi, ktorý fanúšikom domácej hudobnej produkcie v období eventovej „ničoty“ po celý rok zadarmo a online prinášala spoločnosť Kaufland. Po sérii koncertov obľúbených kapiel prichádza s projektom venovaným legende Karolovi Duchoňovi, aby spolu s ním priniesla neviazanú zábavu priamo do našich obývačiek. Pretože práve tá nám tento rok chýba asi najviac! A ruku na srdce, Duchoňa milujeme asi úplne všetky...

Účinkujú: Mário „Kuly” Kollár, Nela Pocisková, Ivana Regešová, Dárius Koči, Ludo Kuruc, VV Systém Vlada Valoviča a Sajfa.

- reklamná správa - 

- Najčítanejšie -