Presunúť na hlavný obsah

Chceli by ste stráviť Mikuláša s Majkom Spiritom, dámy? Máme tip!

Zábava

Tento rok sme naozaj všetky poslúchali. Poslušne sedeli doma, šili rúška, vzdali sme sa kaviarní, klubov i diskoték. Preto si viac ako kedykoľvek predtým zaslúžime bohatú mikulášsku nádielku! Mikuláš si to však, kvôli aktuálnym opatreniam, tento rok namieri radšej priamo k nám domov. Tak si ho užime!

A prinesie si aj pomocníkov: novopečeného otecka MAJKA SPIRITA naloží do veľkých saní, aby (nielen) všetkým maminám, ktoré celý rok poslúchali, priniesol sladké mikulášske prekvapenie v podobe večerného LIVE koncertu Majka Spirita. Mikuláš ho všetkým ženám, ktoré treba ľúbiť, nadelí do čižmičky úplne zadarmo ako čerešničku na záver ďalšieho pokračovania ONLINE Kaufland detského festivalu na stránke www.detskyfest.sk.

Zábava nielen pre mamičky

Samozrejme, sladké prekvapenie sa ujde aj detičkám. V nedeľu 6. decembra sa bude prostredníctvom online TURBO TV variť, spievať, cvičiť, tancovať a súťažiť spoločne so SPIEVANKOVOM, PACI PAC, či škriatkom FÍHA TRALALA. Podujatím bude okrem Zaja Turba a Medvedíka Kuniboo sprevádzať Veronika Hatala, a premiérovo aj vychádzajúca detská hviezdička Zia Deer. Kliknite na www.detskyfest.sk/turbo-tv a užívajte si sladké prekvapenia pri skvelom ONLINE programe, ktorý potrvá od 9:00 hod. až do večerného koncertu MAJKA SPIRITA!  

Darujeme aj skutočný dôvod na úsmev

Naviac 200 z vás Mikuláš odmení adventným kalendárom s vtáčikom Kiwim, ktorý práve v týchto dňoch nájdete exkluzívne v Kauflande. Ak si ho pri najbližšom nákupe prinesiete domov, spoločne s Kauflandom prostredníctvom neziskovej organizácie Úsmev ako dar podporíte rodičov i deti z ohrozených rodín, ktorí vašu pomoc práve teraz potrebujú najviac. Navyše počas celého podujatia budete môcť prostredníctvom formulára na stránke www.detskyfest.sk posielať vaše priania Mikulášovi a obdarovať tak úsmevom nielen seba, ale i druhých, ktorí sa tento rok ocitli v neľahkej situácii. Darujete tak dôvod na skutočný úsmev rovno 2x!

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -