Presunúť na hlavný obsah

Čo sa hodí pod každý stromček? 5 rafinovaných darčekov, ktoré potešia naozaj každého (a nepôsobia lacno!)

Zábava

Prihlásil sa o slovo váš každoročný rébus s názvom “čo pod stromček”? Existujú zaručené tutovky, ktoré potešia naozaj každého (aj v tejto ťažkej dobe).

Na masážne prístroje, župan a pyžamá rôzneho druhu rovno zabudnite, týchto otrepaných darčekov má doma každý viac než dosť z predchádzajúcich Vianoc. Čo tak vyskúšať hry, ktoré spájajú, veselé zážitky alebo doplnky na imunitu?

Ako dobre ma poznáš?

Darčeky sú pomerne zákernou skúškou toho, či príjemcu daru dobre poznáme. Ak mu totiž dáme niečo, ku čomu nemá vzťah alebo má toho naopak doma hromady, neulahodíme mu. Máme preto pre vás tipy na univerzálne dary, ktorými viete potešiť bez toho, aby ste sa museli niečoho podobného obávať.

Týmito darčekmi rozhodne zabodujete

#1 Fotodarčeky

Podarovať rodinným príslušníkom alebo dobrým priateľom spoločnú fotografiu v pôsobivom ráme vonkoncom nie je žiaden prešľap. Na trhu sú aj rôzne svetelné siete s úchytmi alebo štipcami, kam si môže obdarovaný zavesiť vlastné fotky a skrášliť svoje bývanie. Navyše, v dobe smartfónov má každý z nás v telefóne stovky fotiek. Tak prečo to nevyužiť?

#2 Vitamíny na podporu zdravia a imunity

Na darčeky vo forme doplnkov výživy ako prevencie pred civilizačnými chorobami alebo podporu imunity - nepovie nikto v súčasnej dobe “nie”. Každý ľudský organizmus potrebuje vitamín C, a mnohé ďalšie dôležité vitamíny a minerály. Navyše, dotyčnému dáte týmto spôsobom vedieť, že vám záleží na jeho zdraví.

Nikoho neobchádza únava a vyčerpanie, preto určite poteší správny komplex14 dôležitých vitamínov a minerálov. Veľkej obľube sa v tejto oblasti teší Beta Glukán, ktorý pozitívne ovplyvňuje správnu funkciu kostí, zubov, vlasov a pokožky a účinne zatočí s únavou a vyčerpanosťou.

Pozor si dajte však na vitamíny, ktoré už v názve deklarujú, že sú určené pre seniorov alebo na chudnutie! Faux pas s tým spojené by ste mohli žehliť ešte dlho po vianociach. Niekto sa nemusí cítiť “tak starý” alebo “tak obézny”...

#3 Kozmetické miniatúry všetkého druhu

Hodia sa na cestovanie, ale pokojne vedia byť aj každodennou súčasťou dámskej kabelky. Finta je v tom, že vďaka cenovej dostupnosti sa môžete s množstvom a druhmi skutočne vyblázniť - od mini-parfumov po riasenku. Určite medzi nimi trafíte niečo, čo sa zíde.

#4 Spoločenské hry

Ich opodstatnenie je v dnešnej “covidovej” dobe neodškriepiteľné. Vedia zahnať nudu, spojiť celú rodinu, zabaviť, a na trhu je tak veľa druhov, že si určite vyberiete.

#5 Zážitkové dary

Kúpiť víkendový pobyt alebo poukaz na dovolenku je v dnešnej dobe tak trochu riskantné. Nikto nevie, aké budú opatrenia a kedy bude možné darček využiť. Čo tak urobiť vlastnoručne vyrobený poukaz na dokonalý výlet? Zabezpečíte dopravu, pripravíte jedlo, určíte miesto a dĺžku výletu. Toto všetko uvediete do poukážky spolu s údajom, dokedy je možné poukaz uplatniť.

Všetko, čo sme uviedli vyššie, môžete šikovne zabaliť a umiestniť pod stromček. Uvidíte, že vitamíny, hry, zážitky, kozmetika či fotodarčeky rozžiaria tvár každého, pre koho budú určené. Lebo sú od srdca.

- reklamná správa - 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe