Presunúť na hlavný obsah

Tri trendové a súčasne netradičné doplnky, ktoré ozvláštnia vašu domácnosť a zároveň vás zabavia

Zábava

Hľadáte niečo, čo ozvláštni vašu domácnosť a zároveň bude prvkom, ktorý vás bude zabávať? Môže to byť pekný obraz, na ktorý sa budete môcť pozerať hodiny a zakaždým v ňom nájdete niečo nové, alebo spojenie obrazu a niečoho ďalšieho. Ideálnym spojením oboch sú inteligentné a zároveň štýlové a dizajnové televízory, na ktoré sa budete chcieť pozerať aj vtedy, keď ich aktívne nebudete sledovať.

Netradičný retro dizajn

The Serif je dizajnovo najodvážnejší televízor na trhu, ktorý v sebe spája retro štýl s najmodernejšími technológiami. Ťažko by ste hľadali podobný model, ktorý môžete postaviť len tak bez podstavca na zem, stolík alebo na policu v knižnici a vždy bude vyzerať skvele. Alebo k nemu môžete priskrutkovať originálne nohy a hornú rozšírenú plochu využiť ako podstavec pre dekoratívnu vázu alebo sošku. Skrátka The Serif je ideálnym prvkom na ozvláštnenie vašej obývačky. Zároveň ho viete prepojiť aj s vašim smartfónom a pozrieť si fotografie s vašimi najbližšími. Stačí smartfón položiť na vrchnú hranu televízora a o ostatné sa postará technika.

V jeden moment obraz, inokedy televízor

The Frame je dizajnový televízor, ktorý v momente, kedy ho nepozeráte, nerozoznáte od umeleckého diela alebo fotografie. Najmä ak naň pripevníte špeciálne vymeniteľné obrazové rámy v jednej zo štyroch farieb a umiestnite ho na stenu. Neviditeľný kábel sa postará o to, aby dojem nerušili nevzhľadné káble. Vychutnajte si sledovanie vašich obľúbených programov na originálnom QLED televízore, ktorý môžete kedykoľvek zmeniť na obraz, a prekvapiť tak návštevu. Umeleckých diel a fotografií je možné vystriedať vyše 1400 vďaka ponuke aplikácie Obchod s umením alebo si môžete zobraziť svoje vlastné fotografie. Zároveň sa prostredníctvom neho môžete preniesť na aktuálnu exkluzívnu výstavu Stratených majstrovských diel, ktorá práve beží práve na týchto televízoroch.

Otočí sa ako potrebujete

The Sero je ideálnym televízorom pre všetkých, ktorým smartfón spríjemňuje každú voľnú chvíľu a radi sledujú vertikálne videá napríklad na sociálnych sieťach. S týmto televízorom je koniec nevzhľadným čiernym pruhom pri prehrávaní takýchto videí na televízore po pripojení smartfónu. The Sero sa otočí podľa toho, či prehrávate video alebo prezeráte fotografie na výšku alebo na šírku. Dokáže to vďaka špeciálnemu motoru umiestnenému v integrovanom stojane, v ktorom sú integrované aj výkonné reproduktory. Preto je aj počúvanie hudby nezabudnuteľným zážitkom. A na dotvorenie atmosféry si ju môžete doplniť najrôznejšími vizuálnymi prvkami na obrazovke prostredníctvom režimu Ambient+. Naskrutkovateľné kolieska vám umožnia ho jednoducho presunúť po miestnosti tam, kde ho práve chcete mať. Iný podobný unikát na trhu by ste hľadali márne.

- reklamná správa - 

- Najčítanejšie -