Presunúť na hlavný obsah

Jemné darčeky pre najbližších. Čo podarovať partnerke, oteckovi alebo babičke?

Štýlové nákupy

Tiež ste si všimli, že čím ste starší, tým viac vás pod stromčekom potešia jemné darčeky - teda oblečenie? Ak sa aj vy chcete stať Ježiškom, ktorý bude nadelovať praktické kúsku do šatníka, poradíme vám, čo by vašim blízkym mohlo urobiť radosť. Všetky produkty zoženiete online, a tak môžete v pokoji nakupovať v pohodlí domova.

Pre partnerku

Snáď každú ženu poteší krásna bielizeň. Lenže akú vybrať? A hlavne akú veľkosť? Ak ide o štýl, nenápadne preskúmajte, aký typ bielizne vaša partnerka bežne nosí, a potom vyberajte podobné kúsky. Na veľkosť sa radšej priamo opýtajte, pretože väčšine mužov pripomína dámske číslovanie nerozluštiteľnú šifru.

Ak chcete kúpiť podprsenku, môžete siahnuť po obľúbenom modely zo špeciálneho materiálu, ktorý sa prispôsobuje poprsiu, alebo vybrať niektorý z luxusnejších kúskov. K podprsenke potom nezabudnite dokúpiť tiež nohavičky, aby bola vaša drahá polovička zladená.

Pre partnera

Stávka na istotu sú sady ponožiek, trenírok neba boxeriek-⁠ vyberať môžete medzi klasickými kúskami v tlmených farbách, odvážnejšími farebnými kombináciami alebo pohodlnými kúskami s bambusovým vláknom. Ak máte doma športovca, urobí mu radosť aj funkčné termoprádlo, ktoré mu spríjemní pohyb v chladnom počasí.

Mužovi, ktorí často nosí košeľu alebo oblek, môžete kúpiť tiež sťahovacie tričko alebo tielko. Okrem toho, že sa tieto basic kúsky pod formálnym oblečením veľmi príjemne nosia, navyše jemne skoriguju problematické partie, ktoré riešia aj muži. Len si dajte pozor, aby si váš drahý nemyslel, že sa mu sťahovacou bielizňou snažíte niečo naznačiť.

Pre rodičov

Aký darček vybrať pre mamičku? Určite jej urobí radosť nový spací úbor. Podľa toho, v čom je zvyknutá spať, rozhodnite, či viac ocení dámske pyžamo, zdobenú nočnú košieľku alebo napríklad mäkučký župan či saténový prehoz. V pochmúrnych zimných mesiacoch určite poteší pestrý kúsok, ktorý dokáže aspoň trochu rozžiariť každý deň.

Pohodlné klasické pyžamo určite neurazí ani otecka. Obľúbeným jemným darčekom sú darčekové sety ponožiek a boxeriek alebo nátelníky. Veľká časť mužov jednoducho uvíta, keď sa o doplňovanie ich šatníku postará niekto iný, a preto máte veľkú šancu, že uspejete.

Pre prarodičov

Starší ľudia si zvyčajne nepotrpia na módne výstrelky a radšej si obstarávajú osvedčené kúsky, ktoré nosia už roky. Vnucovať im novinky je často zbytočné. Ak si netrúfate pre babičku alebo dedka vyberať spodnú bielizeň alebo oblečenie, ale zároveň chcete, aby darček naozaj využili, môžete im kúpiť niečo do domácnosti.

Vybrať môžete napríklad krásne obliečky z bavlneného saténu alebo hrejivého flanelu, sadu kvalitných uterákov alebo osušiek, textilné doplnky do kuchyne alebo hrejivú huňatú deku, ktorú dedko s babkou radi využijú napríklad pri sledovaní obľúbeného seriálu.

- reklamná správa -