Presunúť na hlavný obsah

Chceš sa dostať späť do formy? Vži sa do úlohy filmovej hviezdy

Fitness

Čaká ťa dôležitá životná úloha? Stále odsúvaš seba na pomyslené x-té miesto vo svojom rebríčku?

Zmeň to a otoč svoje priority. Predstav si, že si herečka. Zrazu ti zazvoní  telefón. Na druhej strane tvoj agent so vzrušujúcou správou. Máš možnosť, zahrať si hlavnú úlohu v dlho pripravovanom filmovom trháku. Vždy si tajne dúfala, že to raz príde, ale aj tak ti to  vyrazilo dych? Po obrovskej dávke eufórii, ktorá ťa zaliala prechádzaš do realizácie. Agenta už nevnímaš.  Tvoje myšlienky sa uberajú smerom k tvojej hereckej  úlohe. Čo všetko musíš spraviť, aby bola len tvoja? Áno, presne toto je to najdôležitejšie...  zamakáš na svojej kondičke, nechceš žiadnu dablérku, aj tie najťažšie scény zvládneš predsa sama!  Plán je teda jasný:

Vyformovať postavu tak, aby bola tip-top za 6 mesiacov. Nie drastickými diétami, ale zdravou životosprávou a cvičením.

Inšpiruj sa, ako sa s touto úlohou vysporiadala herečka  Brie Larson a čo ti odporúča:

Brie Larson získala rolu vo filme Captain Marvel pod jednou podmienkou – musí vyzerať ako superhrdinka. Zmeniť sa na štíhlu, pevnú, krásne vypracovanú ženu len za 6 mesiacov? Dokázala to, lebo mala pred očami svoj cieľ.

Tvoj život je akčný, akčnejší ako film. Plný nástrah, situácií, ktoré si vyžadujú, aby si bola kondične a psychicky fit. Pozrieš sa na seba a zaváhaš – to nedám. Nepochybuj o sebe, zvládneš to. Keby takto pristupovala každá herečka ku výzve, zľakla by sa a žiadnu rolu by nezískala. Základ úspechu je veriť si, že to dokážeš.

Ako prvé – nastavíme svoju myseľ na cieľ. Túžiš sa zbaviť nadváhy. Zbaviť sa aj bolesti kĺbov, nabrať energiu, dostať sa do fyzickej kondície a psychickej pohody. Aj herečka má svoj cieľ. Je žena taká istá ako každá z nás. Má svoje silné i slabé stránky. Prevtelí sa do svojej role, ale rovnako ako aj ty, aj ona má chvíle, kedy sa jej jednoducho nechce. Napríklad nedisciplinovanosť pri cvičení. Preto má plán, ktorý dodržiava a nedovolí jej poľaviť.

My ti pomôžeme dosiahnuť tvoj cieľ. Ako? Stačí naozaj málo:

Vyhraď si každý deň pár minút pre seba. Tento čas venuj zmene životného štýlu – pridaj pohyb, vhodné cvičenie a zmeň svoje stravovacie návyky.

Nechci robiť všetko sama a prijmi pomoc odborníkov  – trénerov, inštruktorov. Hoci nemôžu priamo stáť pri tebe a naprávať ti každý mylný pohyb, dovoľ im vstúpiť do tvojho virtuálneho sveta. Sleduj ich, počúvaj ich. Radia ti, rozumejú ti, sú to tvoji osobní virtuálni tréneri.

Nezabúdaj na veľmi dôležitú stravu – návyky, ktoré si vyžadujú zmenu. Nevieš ako na to? Inšpiruj sa receptami, ktoré sa na zdravú a plnohodnotnú stravu zameriavajú. Povieš si fajn, ale ja neviem variť. Nič to. Naučíš sa, dáš si to ako tvoj mini cieľ Práve si sa uškrnula, že to nehrozí? V tom prípade využi donášku. Na trhu je veľa spoločností, ktoré sa postarajú o donášku potravín, jedla priamo domov, aj toho zdravého J Vytvoria ti „stravovací plán na mieru“ podľa tvojich preferencií.

Že sa vlčí hlad nedá ničím zahnať? Dá - tvojou pevnou vôľou, lebo máš pred očami jasný cieľ a pomaly si na ceste k nemu. Buď ako herečka. Aj ona má pred sebou jasný cieľ. Aj ona máva obrovskú chuť na sladké. Ale je si vedomá, že každý malé zaváhanie a porušenie plánu ju môže pripraviť o jej životnú rolu. Správaj sa ako herečka a pristupuj k svoju cieľu ako ku životnej úlohe, ktorú si si sama stanovila. Nedovoľ, aby si poľavila. Nedovoľ, aby si zlyhala.

Všetko funguje pár dní, avšak po pár dňoch nastane zlom a stratíš sebadisciplínu a motiváciu? Nechaj si poradiť. Obklop sa motivačnou literatúrou, zapisuj si svoje pocity a nechaj sa nakopnúť správnymi pomocníkmi či denníkmi. Podeľ sa o svoje pocity s ostatnými. Získaš tak nielen nové virtuálne kontakty, ktoré sa raz môžu premeniť i do skutočných priateľstiev.

Nič však nerob proti svojej vôli. Nenúť sa do niečoho, čo ti je nepríjemné a neprináša ti to radosť.

Ak ale hľadáš odrazový mostík. Ak hľadáš ucelený program, prijmi Novoročnú výzvu 2021.

Každodenná dávka 30 minútového efektívneho cvičenia. Každú nedeľu rady nutričnej poradkyne ako sa správne stravovať a na čo si dávať pozor. Veľa motivácie a veľká podpora nielen od trénerov, ale i ostatných žien.

Spojí nás veľa rôznych príbehov, ktoré však majú rovnaký cieľ: „Premeniť sa na zdravú, krásnu a príťažlivú ženskú bytosť rozdávajúcu žiariaci úsmev a pozitívnu energiu naokolo!“ 

Staneš sa jednou z nás?

www.sexypostava.sk – začíname už 11. januára

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -