Presunúť na hlavný obsah

Takto by Valentín oslávila Samantha Jones! Začnite so sebaláskou

Zábava

Oslávte deň zamilovaných výnimočne a inak. Obdarujte sa niečím jedinečným, čo vám bude pripomínať ako dôležité je starať sa o seba. Pozrite si tipy, ktoré skrášlia, nadchnú, upokoja či skvalitnia vaše voľné chvíle. Oslávte seba!

Začnime tým, že sebaláska nie je sebeckosť. Nie je nič zlé na tom uprednostniť svoje túžby, dopriať si niečo extra a vychutnávať voľné chvíle podľa seba.

Perfektným príkladom je postava Samantha Jones zo seriálu Sex v meste. Jej nezávislosť, vášeň a autenticita nás môžu inšpirovať. Vo filme Sex and the city (2008) Samantha zatúži po nádhernom a hriešne drahom prsteni v tvare kvetu. Vníma to ako poďakovanie sebe samej za to, ako tvrdo pracovala a kam to dotiahla. Jej nápad však prekazí Samanthin partner a v domnienke, že ju poteší jej prsteň kúpi. Tvrdo pracujúcu Samanthu to samozrejme nepoteší, ale pochopiteľne rozzúri. Mal to byť jej materiálny triumf. 

Blížiaci sa sviatok zamilovaných často skôr deprimuje ako poteší. Nezamýšľajte sa nad vaším súčasným alebo bývalým vzťahom a už vôbec sa neporovnávajte. Urobte to tento rok inak! Zamerajte sa na seba. Deň si môžete skrášliť meditáciou, horúcim kúpeľom, jogou, extra spánkom, čítaním a robením vecí, na ktoré zvyčajne čas nemáte.

Niečím extra môže byť aj hodnotný darček pre seba. Len si to predstavte, vždy keď sa na danú pozornosť pozriete, pripomenie vám, aby ste sa mali rady a neboli na seba tak kritické. V tomto prípade nejde len o vec. Má to i hlbší význam, ktorý chlapi možno ani nepochopia. Do výberu sme zaradili len kvalitné veci, drahšie, také, čo vám naozaj vydržia.

Ručne robené náušnice

Tento dar vám pripomenie aká ste výnimočná. Každý kus šperku je vyrobený hodinami sústredenia a úsilia. Každý kus je výnimočný a na svete nenájdete dva rovnaké. A taká ste aj vy, jedinečná.

Nádherné a ručne prepracované náušnice ako pripomienka lásky. Lásky k sebe.
Pozrite si tvorbu značky GL&Odzuzičky, ktorá šikovne pracuje s kovom aj drevom.

Eleganciu a noblesu s využitím Swarovski Crystals nájdete u návrhárky Zuzany Szabovej.

Prezrite si viac originálnych kúskov na Robene.sk.

Kabelka ako čerešnička na outfite

Doprajte si luxusnú koženú kabelku s nádychom folklóru, s ktorou zaručene zažiarite. Sú ručne šité cez drevo, čo zaručuje ich pevnosť a dlhšiu životnosť. Všetky kabelky s ľudovým vzorom si môžete prezrieť v dielničke GL&Odzuzičky na tomto linku.

Ak máte radšej minimalistický štýl, tak by vášmu oku nemali ujsť kabelky z dielne obľúbenej Lu.Lo Bags.

Chvíľa pre seba s tou pravou vôňou

Spríjemnite si svoje chvíle voľna so štýlovými a krásne voňavými sójovými sviečkami značky Vonný sen. Sú zdravé, pomaly horia a celý príbytok prevoňajú prírodnými vôňami. Radosť relaxovať v takej atmosfére. 

Pre tie najvystresovanejšie

Základom je odbúravať stres a vedieť si vychutnať chvíľky pre seba. S luxusnými merino dekami od značky MoaMi si užijete každú sekundu. Pri čítaní, pozeraní seriálov alebo meditácii. Ich posolstvo ideálne prezentuje prvá veta v popise produktu: Jemnučké obláčiky z lásky vyrobené iba pre Vás! 

Bude aj váš Valentín o sebaláske? Zaslúžite si to.

- reklamná správa -