Presunúť na hlavný obsah

Ako sa dostať späť do formy za jeden mesiac (a nestratiť pri tom chuť do života)?

Zdravie

Zostáva vám mesiac do dôležitej udalosti a chcete za ten čas urobiť maximum pre svoje telo? Nič nie je nemožné.

Prostredníctvom nasledujúcich krokov a všetkých dostupných “zbraní” (cvičenie či prírodné spaľovače tukov), môžete svoj krátkodobý cieľ premeniť na skutočnosť.

Stanovte si reálny cieľ

Čo by malo byť výsledkom vašej mesačnej snahy? Ak zníženie váhy, stanovte si, o koľko kilogramov. Pokiaľ je pre vás dôležitejšie ako sledovanie telesnej váhy obvod pása a bokov, zmerajte si ich a stanovte cieľ, koľko by mali merať. Nezabúdajte však, že čím viac sú vaše ciele reálne, tým jednoduchšie bude ich dosiahnuť. Navyše tak dokážete presnejšie určiť, ako sa k nim dopracujete.

Venujte sa cvičeniu

Na začiatok si potrebujete položiť otázku, koľko času momentálne venujete športu. Ste aktívna športovkyňa alebo je pohyb pre vás španielska dedina? V závislosti od odpovede na túto otázku budete vedieť, či máte pridať alebo začať.

Pre začiatočníkov platí, že so športom by mali postupne: 20-minútové kardio každý druhý deň a zvyšné dni vypĺňať cvičeniami na rozvoj rovnováhy a dýchania, napr. jógou. Postupne je však potrebné po kardiu pridávať aj silové cvičenia, najmä cviky s vlastnou váhou: drepy, plank, výpady, kliky a podobne. Tie vám pomôžu budovať svalovú hmotu. Inšpirácií na internete je neúrekom, stačí si vybrať.

Rozbehnite metabolizmus

Samotný pravidelný pohyb pomôže k lepšiemu metabolizmu, ale dostať sa do formy bude potrebovať ešte ďalšie “nakopnutie”. Využite napríklad pomocné látky na metabolizmus makroživín. Veľmi perspektívnym je v tomto ohľade chróm. (Zdroj: Viarax.fr)

Ďalšou z týchto látok je garnícia kambodžská. Toto ovocie má schopnosť podporovať spaľovanie tukov a celkovo metabolizmus. Šupka tohto ovocia obsahuje vysoké množstvo kyseliny hydroxycitrónovej, látky, o ktorej sa preukázalo, že zohráva úlohu aj pri chudnutí. Potláča chuť do jedla a je efektívna pre ľudí, ktorí sa snažia o redukciu váhy.

Náš tip: vitamíny na chudnutie s obsahom garnície

Snahu dostať sa do formy dokážete podporiť aj prírodným doplnkom, ktorý obsahuje práve chróm a garníciu kambodžskú: Zerex Assassin. Tento “zabijak” si vezme na mušku vaše prebytočné tukové zásoby a prispeje k tomu, aby ste sa ich čo najrýchlešie zbavili. Assassin patrí medzi efektívne doplnky stravy na chudnutie. Navyše, teraz ho získate so zľavou 20% (akcia končí 12.2.2021).

Nevzdávajte sa

Ako sa hovorí, sme len ľudia. Dokážeme bojovať, ale neobídu nás ani zlyhania. Nepodľahnite preto beznádeji, keď sa niečo pokazí a bojujte ďalej. Nikdy sa vám nestane, že vám v ceste nebudú stáť žiadne prekážky, práve naopak. To, ako sa s nimi vysporiadate, určí výsledok vašej mesačnej snahy o zmenu. Využite pohyb, prírodné spaľovače tukov, odhodlanie, a spravte vaše ciele realitou.

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -