Presunúť na hlavný obsah

Ak nemáš ešte darček na Valentína, Ruka Hore má pre teba tip, aj keď si sám!

Zábava

Nie každý oslavuje sviatok zaľúbených lebo mnoho nielen párov, ale aj slobodných berie Valentín ako klišé. Každopádne aj láska si zaslúži svoj deň a preto či už si sám alebo nie, dopraj si dávku lásky z hudby, ktorú zostavila Ruka Hore z nominovaných hitov v Ruka Hore Awards za rok 2020.

Sima – LOVESONG

Čím iným začať tento výber skladieb, ktoré sa hodia za závesy tvojej spálne… ako skutočným “Lovesong”-om? Ide pochopiteľne o Simin track z jej minuloročného EP OMG, ktoré bolo celé nahraté len za 5 dní!

Majk Spirit – 11

Kedysi sme tu mali skladbu o tom, že “Ženy treba ľúbiť”… avšak teraz majú Majkove fanúšičky už nadobro smolu. Aj so zaľúbenou skladbou “11” totiž Majk prezentoval svoju lásku k Máši, s ktorou majú už aj malú dcérku Ariu. No zaručene sa roztopí na chvíľku tvoje srdiečku…

Emma Drobná ft. Separ – STRATÍM SA TI RÁNO

Prvý album Emmy Drobnej rozvíril vody slovenskej popmusic a podobný úspech zopakoval aj jeho nástupca. V trackliste sme dostali jedinú spoluprácu a to na pesničke “Stratím sa ti ráno” s featom od Separa. Takéto príbehy možno pozná veľká časť z nás, preto nám táto téma môže byť tak blízka!

Kali – ONA MÁ

Obľúbený Kali už spomínal, že po tom ako má svoju šťastnú rodinku mu nepríde okej robiť songy o ženách na párty. Avšak dokázal sa na túto tému pozrieť z uhla tretej osoby a na svojom albume LEPŠÍ spravil ďalšiu chytľavú skladbu “Ona má”.

Zea ft. Milan André – HOLD ME

Slovenka, ktorá keď spieva, tak je to cítiť veľkou Amerikou. To môžme s pokojom prehlásiť o Zei, ktorej videoklip na skladbu “Hold me” spĺňa celú tú špecifickú atmosféru tohto singla. Emócie budú s tebou len tak lomcovať!

Veronika Strapková – KÝM ŤA MÁM

Rok 2020 patril aj druhej štúdiovke Veroniky Strapkovej. Skladbu “Kým ťa mám” venovala svojej polovičke, s ktorou prežívajú najkrajšie životné obdobie. Podľa nás môže tento zamilovaný song skrášliť aj tvoje chvíle, čo povieš?

Monika Bagárová ft. Natalii – LIKE

Pri našich susedoch ešte chvíľku zostaneme, pretože aj sestry Bagárové nás potešili svojou veľmi chytľavou spoluprácou, ktorá rozkýve tvoje boky. Monika Bagárová si na feat pozvala mladšiu sestru, ktorá vystupuje pod menom Natalii a spoločne im to na jednej skladbe skutočne seklo, čo poviete?

Moja Reč ft. Dano Kapitán – CHYBIČKY KRÁSY

Už sme spomínali krásny hlas Dana Kapitána. Na featuring sa ho minulý rok preto rozhodli prizvať aj chalani z Mojej Reči a to rovno dvakrát. Do našej dnešnej témy sa však hodí pesnička chybičky krásy, ktorá venovaná všetkým krásnym dievčatám. Pretože krásne ste naozaj všetky, každá originálna a jedinečná!

Katarína Knechtová ft. Adam Ďurica – TAKÍ SME

Skutočné vydarenú kombinácia známych hlasov našej slovenskej popmusic priniesla pesnička “Takí sme” od Katky Knechtovej a Adama Ďuricu. Emócie v nej rozhodne nechýbajú, preto sa nimi môžeš nechať pohltiť aj ty!

Majself – POŠLI MI NÁDEJ

Vírus nebol v uplynulom roku to jediné, čo sužovalo našu planétu. Skutočne prichádzala katastrofa za katastrofou, čím sa nechal inšpirovať Majself vo svojej silnej skladbe “Pošli mi nádej”. Nádej je totiž to jediné, čo veľa z nás počas uplynulých mesiacoch držalo pri živote.

Tina – ČO AK

Najlepší návrat v oblasti našej domácej muziky? Na scénu sa totiž vrátila samotná Tina a to skutočne vo veľkom štýle. Popri niekoľkých spoluprácach vydala aj svoju vlastnú záležitosť, ktorá zožala naozaj veľký úspech. A v našom výbere určite chýbať nemôže!

Dominika Mirgová ft. Majself – ÚSMEV

Spomínaná Tina zahosťovala aj Dominike Mirgovej na jej albume NOAČO?, kde sa ocitla aj spolupráca s už takisto spomínaným Majselfom. Ich spoločná skladba ”Úsmev” tracklist Dominikinho albumu krásne uzatvára, a preto sme sa rozhodli ju zaradiť práve rovnako tak na záver nášho rozsiahleho výberu aj my.

Tak čo, ktorá z týchto našich starostlivo povyberaných skladieb je tvojím favoritom? Za skladby môžeš zahlasovať ešte do 10.marca na www.awards.rukahore.sk

Ak chceš počúvať pokope viac Love songov, nájdeš ich aj na spotify Ruka Hore / https://open.spotify.com/playlist/15BhV1IhZVKVvjkVZ8ELmX

reklamná správa - 

- Najčítanejšie -