Presunúť na hlavný obsah

H&M s hrdosťou predstavuje svoju kolekciu ‘Treasure Forever’ SS21, inšpirovanú dobrodružstvom a sebavyjadrením

Móda

Kolekcia plná nadčasovej príťažlivosti okuzľujúcich bádateľov a odvážnych snílkov ponúka širokú škálu moderných odevov na každý deň.

Kľúčové kúsky tejto kolekcie sú vo väčšine prípadov vyrobené z materiálov pochádzajúcich z udržateľných zdrojov, ako napríklad žakárový pletený sveter, čierne zamatové strapcové šaty a čierne čižmy nad kolená z kože VEGEA. Elektrická farebná paleta korálovo-oranžovej a neónovo žltej je inšpirovaná pokladmi a vodnými tvormi a je vyvážená neutrálnymi tónmi béžovej a čiernej. 

VIDEO: Kolekcia H&M Studio bude dostupná na www.hm.com od 18. februára 2021.

Kúsky H&M Studio sú navrhnuté tak, aby si ich človek zachoval navždy, a tak H&M Studio po prvý raz pozve zákazníkov, aby objavili cenné kúsky z minulých kolekcií. Exkluzívny výber archívnych odevov bude možné kúpiť v dvoch obchodoch H&M: v berlínskom obchode Mitte a v obchode Sergels Torg v Stockholme. V rámci sociálnych sietí spoločnosti H&M sú zákazníci tiež vyzvaní, aby sa vrátili k svojim obľúbeným kúskom z predchádzajúcich kolekcií Studio alebo nakombinovali svoj novo nájdený poklad SS21 s predchádzajúcim odevom Studio.

„Chceli sme zachytiť prístup sebavedomého bádateľa, ktorý sa chce prejaviť, takže kolekcia zahŕňa veľa odvážnych kúskov s nadväznosťou na more. Sukňa s lemom pôsobí takmer ako chobotnica, zatiaľ čo skrátená lakovaná kožená bunda je modernou obdobou námornej klasiky. Rovnako sme pridali prvky ako vlnité lemy a nepravidelné gombíky, aby kúsky pôsobili ako vytiahnuté z oceánu“ hovorí Angelica Grimborg, Concept Designer H&M Studio.

O kampani Studio SS21

Kampaň SS2 odzrkadľuje túto záhadnú energiu filmom, v ktorom desať talentov stelesňuje sebalásku, moc a individualitu pri prechode skutočným i fantasy svetom. Exkluzívny filter kampane  na sociálnych sieťach navyše prináša dobrodružstvo do domácnosti, pretože užívatelia si môžu vyskúšať motív kolekcie papagája kakadu a stať sa taktiež dobrodruhom.

O H&M Studio

H&M Studio je najmodernejšia ponuka spoločnosti H&M. Kolekcie tejto limitovanej edície sú vyvinuté interným dizajnérskym tímom v ateliéri v Štokholme a sú predstavované dvakrát do roka.

Viac nájdete na: www.hm.com

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe