Presunúť na hlavný obsah

Spoznajte poklad medzi rastlinnými receptúrami – gemmoterapiu

Krása

Značka Yves Rocher sa už viac než 60 rokov zaoberá botanickým výskumom a využíva aktívne látky z rastlín ako jadro produktov pre starostlivosť o pleť.

I tie najjednoduchšie a najznámejšie rastliny v sebe skrývajú skutočnú silu prírody a mimoriadny potenciál pre obnovu a revitalizáciu. Objavte nové Dvojfázové regeneračné sérum na noc z radu Anti-Age Global a nechajte spánok pracovať vo svoj prospech.

Gemmoterapia, veda o pupeňoch

Počuli ste už niekedy o gemmoterapii? Názov pochádza z latinského „gemmae“, čo znamená „drahé kamene“. Všetky základné prvky potrebné pre život sú koncentrované v pupeňoch: vitamíny, minerály a živiny. Schopnosť vývoja a premeny rastlín súvisia s vysokou koncentráciou jedinečných buniek, ktoré podporujú bunečnú obnovu. Expertom na rastlinnú kozmetiku z Yves Rocher sa podaril nevídaný úspech, keď dokázali premeniť prírodnú silu pupeňov na skutočnú aktívnu zložku.

Rastlinný nektár z pupeňov orgovánu reaguje v jadre kožných buniek, kde stimuluje intenzívnu bunečnú obnovu: fibroblasty, zdroj produkcie kolagénu, sa obnovujú rýchlejšie a až o 20 % viac. Výskum Yves Rocher je inšpirovaný gemmoterapiou, objavovaním cenných buniek s mimoriadnou regeneračnou silou v srdci pupeňov rastlín, ktoré potom pôsobia ako hlavná účinná zložka v rade Anti-Age Global.

Intenzívna obnova, spevnenie a revitalizácia cez deň i počas spánku

Pokiaľ chcete komplexný prístup v starostlivosti o pleť so známkami starnutia, vyskúšajte účinné duo – denné a nočné sérum Anti-Age Global. Denné sérum spevňuje a posilňuje celkovú aktivitu buniek. Pleť je okamžite žiarivejšia a každým dňom miznú známky starnutia.

Dvojfázové regeneračné sérum na noc počas spánku pleť regeneruje a opravuje. Jeho ultra-penetračná dvojfázová textúra s dvojnásobnou koncentráciou Rastlinného nektáru z pupeňov, jojobovým olejom, extraktom z jabĺk a borákovým semienkom umožňuje pokožke regenerovať rýchlejšie, pleť je hladšia a žiarivejšia.

Nakupujte na e-shope www.yves-rocher.sk alebo v kamenných predajniach.

- reklamná správa - 

- Najčítanejšie -