Presunúť na hlavný obsah

Ako si vybrať správnu dámsku jarnú bundu?

Móda a krása

Parka, trenčkot, prešívaná, kožená či džínsová bunda. Vybrať si ten správny štýl, strih a dĺžku dámskej jarnej bundy nie je jednoduché. Navyše, keď je toľko krásnych kúskov v rôznych farbách – od prírodných tónov cez klasickú čiernu až po žiarivé jarné farbičky. Poradíme vám, ako zvoliť tú pravú s ohľadom na váš typ postavy.

Na trhu nájdete veľký výber jarných dámskych búnd a kabátov v množstve farieb, strihov a efektných vzorov. Najatraktívnejší vzhľad dosiahnete, ak sa budete pri výbere riadiť predovšetkým typom svojej postavy. Bunda s nevhodným strihom by len zvýraznila nedostatky postavy a opticky pridala na hmotnosti. Ktoré jarné dámske bundy budú najviac svedčať práve vám?

Dámske jarné bundy pre postavu v tvare presýpacích hodín

Zaujala vás v e-shope jarná bunda na modelke? Môže sa stať, že zatiaľ čo na nej vyzerá skvelo, pre váš typ postavy nie je taký kúsok ten pravý. Než si teda danú jarnú bundu zaobstaráte, zvážte, či pristane vašim proporciám. Ktoré dámske bundy by mali voliť ženy so siluetou presýpacích hodín? Stredobodom pozornosti budete v modeloch zdôrazňujúcich pás, ako sú trenčkoty, kabáty alebo bundy prepásané v páse. Stavte na minimalizmus a jednoduché strihy. Vyhnúť by ste sa mali, naopak, oversized bundám, v ktorých by zbytočne zanikli vaše krivky. Vyvarujte sa tiež modelov s veľkými goliermi, vypchávkami alebo vreckami na hrudníku.

Dámske jarné bundy pre postavu typu jablko

Úplne iná situácia je v prípade postavy podobnej jablku. Modely s pásom by mali byť v tomto prípade zakázané. Ženy s postavou typu jablko by mali voliť oversized bundy, ktoré skryjú väčšie brucho a široký pás. Dobrou voľbou budú dámske jarné bundy voľnejšie v línii bokov, ale stojí za to vybrať si jednoduchý model bez prílišného zdobenia alebo ramenných vypchávok. V  e-shope Cellbes nájdete mnoho štýlových kúskov vhodných pre majiteľky postavy typu jablko. Športové, prešívané alebo zdobené kvetinovým motívom… výber je len na vás.

Jarné bundy pre postavu typu hruška

Ak máte malé prsia, úzky pás a široké boky, pýšite sa postavou typu hruška. Pre „hrušky“ sú najlepšou voľbou dámske bundy v dĺžke po boky. Kratším modelom, ako sú kožené motorkárske bundy do pása, je lepšie sa vyhnúť. Zbytočne by upozorňovali na vaše boky. Zvoľte ľahkú parku alebo prešívanú bundu, ktorá vyzerá štýlovo a ochráni vás pred nevyspytateľným jarným počasím.

Jarné bundy pre chlapčenskú siluetu

Kto si teda môže dovoliť nosiť bundy do pása? Majiteľky štíhlej postavy s rovným pásom, známe ako tuba alebo chlapčenská silueta. Pokiaľ máte takýto typ postavy, budete vyzerať skvelo v dámskych jarných bundách do pása. Nosiť môžete módne bombery, kožené či džínsové bundy. Vyhnite sa však rovnému strihu alebo oversized modelom, ktoré zbytočne skryjú prednosti vašej postavy.

Široká ponuka dámskych jarných búnd v Cellbes

Ak chcete vybaviť svoj šatník vysokokvalitnou a odolnou jarnou dámskou bundou, zavítajte do internetového obchodu Cellbes. Ten ponúka široký výber búnd rozmanitých vzorov, veľkostí, štýlov a farieb. Pri nakupovaní nesledujte iba aktuálne trendy, ale počúvajte svoju intuíciu a berte do úvahy, ako sa v danom modeli cítite. Práve tak nájdete pre seba perfektnú jarnú bundu, ktorá bude vaším verným spoločníkom nejednu sezónu.

- reklamná správa - 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe