Presunúť na hlavný obsah

Objavte mladosť a sviežosť ženskej krásy v každom veku: Doprajte telu KOLAGÉN

Krása

Hovorí sa, že vek je len číslo, ale je to skutočne tak? Už po 30-tke sa začne ženské telo meniť. Možno vás milé dámy prekvapí, že metabolizmus spaľovania už nefunguje ako hodinky, opaľovanie bez krému s vysokým UV faktorom na pleti zanecháva pigmentové škvrny a prvé vrásky sa už ukryť nedarí.

Príčinou môže byť nedostatok kolagénu. KOLAGÉN pozostáva z komplexného profilu dôležitých aminokyselín. Nie je to žiadna umelá prísada, práve naopak - predstavuje mimoriadne dôležitú bielkovinu, ktorú ľudské telo vyprodukuje v procese látkovej výmeny. Jeho produkcia je však značne obmedzená s pribúdajúcimi rokmi.

Kým ho telo dokáže produkovať – kolagén vyživuje, regeneruje a udržiava svaly v dokonalej kondícii. Problém nastáva s pribúdajúcim vekom. Ľudské telo je schopné samostatnej produkcie tejto zázračnej bielkoviny iba obmedzený čas, a to približne do štyridsiatky. Je to ťažké prijať, ale po dosiahnutí tohto veku sa už „sám od seba“ netvorí takmer vôbec.

Telo začína prirodzene strácať kolagén, najzastúpenejší stavebný proteín. Takzvaná „kolagénová  kríza“ sa prejaví na koži, zrazu je suchá a  bez lesku. Vlasy začnú vypadávať skôr, nechty sa štiepia, pribúdajú vrásky, strie a celulitída, môžu sa pridružiť aj bolesti kĺbov.

Strata kolagénu je súčasťou prirodzeného starnutia. Ale máme sa len tak prizerať ako starneme? Nie milé dámy, recept na mladosť a sviežosť ženskej krásy môžete objaviť v každom veku.

Riešením je pestrá strava bohatá na vitamíny a minerály, pravidelný pohyb a  dopĺňanie kolagénu, či už vo forme kvalitných výživových doplnkov alebo vhodnými potravinami.

Na trhu nájdete niekoľko druhov kolagénu, vybrať si ten správny si nutne vyžaduje čítanie jeho zloženia. Mix kolagénu Fit4you pripravili odborníci na zdravú výživu, ortopédie a dermatológie. Napumpovali tento kolagén tak, aby mal mnohonásobnejšie vyšší efekt.

Jednou zo zložiek je bravčový hydrolyzovaný kolagén. Hydrolýza je komplikovaný chemický proces, ktorého výsledkom je že, hydrolyzovaná látka bude ľahšie prijateľná pre telo. Takže žiadne trápenie s rozkladom. Telo si vďaka nej povyberá čerešničky na „kolagénovej torte“ a rovno ide na miesta, kde je to najviac potrebné. Dvojkou v zložení je chondroitín sulfát. Je hlavnou súčasťou aj ľudskej chrupavky. Zadržiava vodu v chrupavke, čím zabezpečuje jej elasticitu a mechanické vlastnosti a zároveň umožňuje iným molekulám pohybovať sa cez chrupavku.

A čo tak kyselina hyalurónová? Nemôže chýbať. Spolu s kolagénom je základným stavebným prvkom kože. Spomaľuje proces starnutia, pôsobí antioxidačne, udržiava pleť pevnú, regenerovanú, viaže a zadržiava množstvo vlahy. Vekom rovnako klesá jej tvorba, takže by ste si ju mali dopriať nielen zvolením vhodných krémov ale aj výživových doplnkov. Za zmienku stojí aj prírodná síra s tajuplným názvom – Metylsulfonylmetán. Je zdrojom organickej, biologicky najlepšie vstrebateľnej formy síry, ktorá má vysoko pozitívne terapeutické a preventívne vlastnosti. V našom tele pôsobí tak, že zvláčňuje vnútorné väzivové a chrupavkové tkanivá, ktoré sú následne pružnejšie a odolnejšie. Je to tretí najhojnejší minerál v ľudskom tele. To je minimum pozitívnych účinkov na telo, ktoré sme spomenuli.

 

 

 

Kolagén Fit4you si môžete zakúpiť v našom e-shope ale aj v siete dm drogérií. Objavte mladosť a ženskú krásu, vyskúšajte kolagén Fit4you.

- reklamná správa - 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe