Presunúť na hlavný obsah

Káva so štýlom a neodolateľnou chuťou

Zábava

Káva je pre mnohých z nás obľúbený nápoj. Dáva nám prvý ranný impulz, ale často aj priestor na chvíľu zastať, uvoľniť sa a odbúrať stres. Káva môže mať veľmi veľa podôb, ktoré závisia od našich chuťových preferencií, no na jednej veci by nám málo záležať všetkým, a tou je jej kvalita. A práve na kvalite kávy stavia svoje podnikanie slovenská pražiareň EBENICA COFFEE.

Hoci pandémia značne zasiahla do našich životov a pracovných zvyklostí, naše kávové rituály sa zmenili len minimálne. Veď kto by sa len dokázal vzdať šálky rannej kávy či poobedného coffee break-u? No isto sú však medzi nami aj takí, ktorým pitie tej istej kávy veľmi nevyhovuje a pravidelné návštevy kaviarní im chýbajú ako soľ. Možno práve ich poteší informácia, že slovenská pražiareň kávy EBENICA COFFEE predstavila novinku: degustačný kávový balíček.

Degustačný kávový balíček: objav nové chute z rôznych kútov sveta

Slovensko je síce malá krajina, no usilovná práca našich krajanov si často dokázala získať priazeň a uznanie svetových odborníkov. Dôkazom sú aj kávy tejto modranskej pražiarne, ktoré si vďaka svojej lahodnej chuti získali srdcia kávičkárov doma i vo svete. V ich aktuálnej ponuke je až 16 druhov káv, ktorých aróme a chuti podľahnú aj tí najnáročnejší zákazníci.

Duetto, Intensivo, Harmonelle. Cuba, Colombia, Ethiopia. Ktorú z nich si vybrať? Čo takto skúsiť všetky!

Degustačný balíček káv Ebenica je dostupný v 4 variantoch: klasické, moderné, ovocné a ocenené kávy. Ak preferujete klasickú kávu plnej chuti bez kyslosti, siahnite po balíčku klasických káv. Obľubujete kávy z jednej oblasti, so stredne komplexným telom? Tak si zvoľte degustačný balíček moderných káv. V prípade, že ste milovníkom ovocného espressa alebo alternatívnych metód príprav, potom balíček ovocných káv je určený priamo vám. Skutočný prehľad toho najlepšieho z produkcie tejto pražiarne vám ponúkne degustačný balíček ocenených káv v Coffee Review (2013) a Great Taste (2019 a 2020).

Kde je vôľa, tam je i cesta

Marek Fajčík založil pražiareň Ebenica ešte v roku 2009, kedy dal prednosť svojmu kávovému snu pred pokračujúcou lukratívnou kariérou finančného riaditeľa farmaceutickej spoločnosti. Spolu s manželkou vložili všetky svoje predstavy o kvalitnej káve do spoločného projektu, a tak sa zrodila káva Ebenica.

Po viac ako 10 rokoch na slovenskom trhu si značka kávy Ebenica nielenže udržala svoje postavenie medzi domácimi výberovými kávami, ale začala postupne expandovať aj do zahraničia. Svojim precíznym, remeselným pražením a najmä kvalitnou kávou získala aj kávičkárov v Českej republike a Maďarsku.

Nová doba si žiada nové riešenia

Pandémia si nevyberá. Podobne ako stovky firiem po celom Slovensku, aj modranská pražiareň EBENICA COFFEE sa musela v tejto dobe vyrovnať s vládnymi obmedzeniami a nariadeniami. Kým väčšina jej zamestnancov pracuje z domu, výroba kávy funguje naďalej bez prestávok a obmedzení. Veľké zmeny však nastali v segmente hotelov, reštaurácií a kaviarní, a tak musela pražiareň kávy zmeniť značnú časť svojej doterajšej stratégie.

Všetky svoje aktivity zamerala na konečného spotrebiteľa, ktorý zo dňa na deň prešiel z kancelárie na homeoffice, čím stratil nielen pravidelný sociálny kontakt s kolegami, ale aj prístup k dobrej káve. Okrem možnosti navštíviť ich podnikovú predajňu v Modre, môžu zákazníci využiť aj Beanboxy – automaty na non-stop predaj čerstvo praženej kávy. K dispozícii 24/7 je klientom aj ich e-shop s kávou, ktorý garantuje expresné doručenie do 2 pracovných dní kdekoľvek na Slovensku. 

Poctivá výroba, chuť zlepšovať sa, no najmä skvelá, čerstvo pražená káva robia z pražiarne EBENICA COFFEE vzorného slovenského výrobcu. Ak ste ešte nemali možnosť ochutnať ich kávu, teraz je ten správny čas. Ich degustačný balíček vás presvedčí, že skvelá káva môže mať korene aj na Slovensku.

- reklamná správa -