Presunúť na hlavný obsah

See you at the seaside!

Móda

Milujete topánky, ktoré už na prvý pohľad vyjadrujú čistotu a exkluzivitu? V novej kolekcii Gino Rossi Summer Perspective nájdete chrumkavé kúsky, ktoré z každého vášho kroku spravia slávnostný okamih aj vo všedný deň.

Preneste sa zatiaľ aspoň v predstavách na slnkom vyhriate pobrežie Španielska. Predstavte si seba v koži francúzskej supermodelky Aymline Valade a Švédky Sary Blomquist, ktorým robí garde portugalský model Armando Cabrala. Máte? Ste tam? Nech vám slnko presvitajúce cez závesy pripomenie minulé leto a naladí vás na to prichádzajúce.    

Srdcom Španielka, či diva z veľkomesta?

Topánky z kolekcie určenej na slnečné obdobie roka sa fantasticky kombinujú s nadčasovou klasikou v podobe klasických predĺžených košieľ, ktoré sa pridaním vhodného opasku razom premenia na sexy šaty. Vyznávačky „boyfriend“ looku ocenia kombinovateľnosť kolekcie s kaftanmi, džínsami a voľnou košeľou bez opaska, či s crop – topom doplneným sakom v pastelovej farbe. Tak sa klasické lodičky menia na neuveriteľne sexy obuv, ktorá volá do ulíc!

Slnko a more na nohách

Tie, ktoré si podmanil návrat retra, kvetinových potlačí, splývavých sukní s dĺžkou poniže kolien či širokých nohavíc sa vďaka univerzálnosti topánok Gino Rossi môžu do sýtosti vyblázniť v kombinovaní vzorov a pestrej farebnosti oblečenia.

Medzi najhorúcejšie trendy sezóny jednoznačne patria šľapky na polovysokom podpätku, ktoré sa v prevedení v mäkkej a voňavej koži stanú kúskom, ktorý sa vám nebude chcieť vyzuť. Jemný nádych retra je privedený k dokonalosti aktuálnym spracovaním a všetkým bohémskym dušiam, ktoré si potrpia na kvalitu prinesú šľapky v tejto sezóne vytúženú slobodu, pohodlie a štýl zároveň.

Držať sa pri zemi opäť nemusí znamenať šedo - šedú nudu. Loaferky, mokasíny, lordsy či nízke sandále sú nositeľom rovnakej kvality a zároveň absolútnej neprehliadnuteľnosti, ktorá sa v kolekcii Gino Rossi dosahuje kvalitným spracovaním, pedantnou voľbou materiálov a strihmi, ktoré nielen pohladia oko, ale doprajú vašim nohám komfort, ktorý im právom prináleží.

Nadčasové neznamená nudné!

Línia dámskych topánok z kolekcie Summer Perspective sa ponesie najmä na nižších podpätkoch. Tie sľubujú nekonečné prechádzky po úzkych uličkách, nábrežiach a snáď i pobrežiach. Nôžky už vyriešené máme, no čo do ruky? Kabelky z najnovšej kolekcie sú zväčša jednofarebné, geometriou a presnými líniami pripomínajú architektúru – skrátka, fascinujúce, krásne, podmanivé a rafinované zároveň.

Modely z aktuálnej jarno/letnej kolekcie nájdete na www.ccc.eu/sk.

- reklamná správa - 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe