Presunúť na hlavný obsah

Zabudli na vás na Deň matiek? Nevadí, urobte si radosť sama!

Zábava

Byť mamou je úžasné. Ak pravda, nemusíte tak, ako väčšina žien v posledných mesiacoch zvládať jednou rukou home office, druhou školopovinné dieťa, a tou „treťou“ domácnosť. Ak aj vy patríte do zástupu mamiek, mamičiek a mamulienok, ktoré každý deň podávajú doma či v práci výkony hodné Oscara, máte plné právo užiť si váš sviatok tak, ako sa patrí!

Zaslúžite si to, preto prijmite pozvanie na jedinečný večer plný hudby, ktorý je venovaný exkluzívne len vám. Či prizvete aj deti a manžela, využijete túto vzácnu chvíľu iba pre seba, alebo naopak, strávite výnimočný večer práve s tou vašou maminkou, je už len a len na vás.

Pre najláskyplnejšie bytosti na svete

Kaufland vás pozýva na LIVE vystúpenie obľúbených slovenských interpretov, určené pre tie najláskyplnejšie bytosti na svete. Pre vás! Vaši najbližší vedia, že by ste pre nich urobili všetko, no tentoraz si zaslúžite niečo špeciálne vy. Užite si v nedeľu 9. mája doslova „unikátny“ online koncert, pridajte k nemu dobrú kávu, pohár vínka či láskyplné objatie od vášho partnera a ratolestí, a prežite príjemný večer, na ktorý budete ešte dlho spomínať. Tešiť sa môžete napríklad na veľké vyznanie lásky od vášho obľúbeného Desmodu, Ega, rapera Majselfa, či Máriu Čírovú a jej „Unikát“.

Z lásky k tebe, mami

Exkluzívny online projekt „Z lásky k tebe, mami“ je ďalším pokračovaním multižánrového festivalu #kauflandvasbavi, ktorý vám už tradične zadarmo prináša spoločnosť Kaufland. Prežite tento rok naozaj nezabudnuteľný Deň matiek a pustite si v nedeľu 9. mája 2021 večer o 20.00 originálny online koncert na stránke www.kauflandvasbavi.sk, na FB Kaufland Slovenská republika alebo YouTube kanáli Kaufland Slovensko.

- reklamná správa - 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe