Presunúť na hlavný obsah

Vaše letné „lásočky“

Móda

Sladké, lenivé, slnkom presiaknuté dni sú esenciou leta. Je jedno, kde si ich vychutnáte – stačí, že budete so svojimi milovanými a v absolútnej pohode.

K tomu pravému letnému „chill outu“ naozaj netreba veľa. Či sa už vydáte na dobrodružnú cestu karavanom, stanovať k priehrade, grilovať k priateľom alebo sa len tak prejsť do mesta a vychutnať si limonádu na nábreží – vždy si budete mať čo obuť vďaka najnovšej kolekcii topánok značky CCC. Z kolekcie Lasocki – Sense of summer si vyberie celá rodina trendové kúsky, ktoré letnú pohodu dovedú k dokonalosti.

Vaše letné „lásočky“

Poludňajšie svetlo v Katalánsku sa stalo plátnom, na ktorom vynikla najnovšia kolekcia obuvi Lasocki najlepšie. Ležérnosť a radosť z teplých dní priam sála nie len z fotografií, ale aj z kúskov, ktoré nájdete v letnej kolekcii. Tá je ako stvorená pre všetky vekové kategórie a ponúka kvalitu bez ohľadu na to, k akému štýlu máte najbližšie.

Svoj „letný pár“ v kolekcii nájdu vyznávačky pohodlia, luxusného vzhľadu obuvi, vysokých i nízkych topánok. Zgustnú si tie dámy, ktoré nedajú dopustiť na šľapky v prekrásnych farbách, nápadité espadrilky, sandáliky či dreváky. Všetky vaše „lásočky“ nájdete tak, ako ste zvyknuté - v nadčasovom prevedení s kvapkou najnovších módnych trendov a zladené tak, ako to vedia iba dizajnéri obuvi pre celú rodinu v produktovej rade Lasocki.

Žena:

Páni si prídu na svoje  vďaka širokej kolekcii poltopánok, mokasín, šľapiek a štýlových tenisiek i sandálov na všedný deň i na dni výnimočné.

Muž :

Detskej kolekcii dominujú mäkké, pohodlné a vzdušné modely rôznych strihov a veselých farieb. Koža a ohybná podošva je presne to, čo detská nôžka v lete potrebuje – či už do mesta alebo na šantenie po vonku.

Dievča:

Chlapec:

- reklamná správa - 

- Najčítanejšie -